Kezdőoldal » Utazás » Európa » A ryanair oldalán 23000ft a...

A ryanair oldalán 23000ft a repülőjegy, de nem tudom hogy ez most a teljes ár vagy erre még jön az illeték?

Figyelt kérdés
A kiválasztás gomb megnyomása után ezt az összeget irta.Ha illeték nélkül van, akkor mennyi lehet az illeték?Tud valaki segíteni!?
2012. jún. 19. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj végig a foglaláson, ott minden plusz költséget kiír!
2012. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs illeték, az már rajta van. Ha nem kérsz rá semmi pluszt (biztosítás, helyfoglalás stb.), akkor is jön rá még kb. 4000 Ft mindenképp, viszont szerintem így is megéri:)
2012. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2012. jún. 20. 12:54
 4/9 Amenothep ***** válasza:

Szia.

Ami még rájöhet az a fizetés miatt kerül még rá. Ez járatonként és utasonként ~6Euró. Ha prepaid mastercarddal fizetsz akkor ezt nem számítják fel.

2012. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Foglalási díjt ír ami 2040ft.
2012. jún. 20. 14:11
 6/9 Amenothep ***** válasza:
Igen az az. Adminisztrációs díj néven számolják fel ha fizeted az utazást. Léteznek olyan internetes "bankok" akik foglalkoznak feltöltős bankszámlával és hozzá bankkártyát is biztosítanak. Ez a prepaid mastercard. A ryannál ha egy ilyen kártyával fizetsz akkor nincs ez az admin díj. Ha sokat utazol velük érdemes igényelni egy ilyen kártyát mert hatalmas összegeket lehet megspórolni vele.
2012. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Hol tudok ilyen kártyát igényelni?És még azt szeretném töled megkérdezni hogy az én kártyámról a két barátnöm jegy árát is kifizethetem?
2012. jún. 21. 08:47
 8/9 Amenothep ***** válasza:

Hát én a [link] oldalon igényeltem.

Nem túl bonyolult. Nagy vonalakban:

Regisztrálsz az email címeddel. Alapból ezzel meg is van nyitva a számlád, viszont az adatokat a valóságnak megfelelően kell kitölteni! Jah és EUR alapú számlát kell nyitni. Ha regisztráltál akkor vagy bankkártyával tudod a számlád tölteni, vagy banki utalással. (én bankkártyával szoktam) Nem ad bankszámlaszámot, mert itt emailek alapján megy az egymás (moneybookers felhasználók) közötti utalás. Amennyiben fizetésre és Kp felveételre is szeretnéd használni a feltöltött egyenleget akkor kell igényelni a Mastercard kártyát. Ez az a prepaid kártya amit a Ryan elfogad. Azt kell tenni hogy igénylést adsz be a kártyára. Ehhez fel kell töltened egy személyazonosságod igazoló okmányról (személyi, jogsi, útlevél) készült fényképet, valamint közüzemi vagy banki kivonatról készült fotót. A lényeg hogy arra a névre és címre kell szólnia amit a regisztrációkor megadtál. Természetesen a banki kivonaton az összegeket ki lehet satíroznni. Érdemes az igényléssel egy időben feltölteni az egyenleged 10EUR összeggel mert ennyi a kártyának a díja. A feltöltött fotókon szereplő doksikat elbírálják és ha a címek, és a nevek stimmelnek akkor kekeckedés nélkül jóváhagyják igénylésed. Utána még jóvá kell hagynod a profilodban hogy igen kéred a kártyát, és küldik is. Nekem 1 hét alatt meg is jött. Bonyolultnak néz ki leírva de egyáltalán nem az. Ha kérdésed van akkor segítek szívesen.

2012. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod és a segítséged.
2012. jún. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!