Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kedvesek az utaskísérők a...

Kedvesek az utaskísérők a repülőgépeken?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy idén nyáron kiutazok a keresztanyámhoz Londonba. Odafelé vele mennék repülővel, de visszafelé egyedül, és egy kicsit félek. De anya és a keresztanyám azt mondták, hogy egy utaskísérőt kérnek mellém, és akkor nem lesz semmi baj. Ti már utaztatok így? Már ültem repülőgépen, de akkor anyukámmal, és csak 6 éves voltam. Most 13 éves vagyok.

2012. jún. 26. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Persze, túlnyomó többségük kedves, különösen a gyerekekkel. Erős ám a verseny a légiiparban, a cégek nem igazán engedhetik meg maguknak, hogy mogorva stewardesseket alkalmazzanak, bár nyilván időnként nekik is vannak rossz napjaik, mégiscsak emberből vannak...
2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tudok majd velük beszélgetni? Tudok angolul is.
2012. jún. 26. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi, ülsz majd a székedben, mint egy buszon.
2012. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni nem nagyon van idejük, mert elég nagy a pörgés.
2012. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ált nagyon kedvesek, olyan mintha a légiutaskísérő suliban csak ezt tanítanák nekik. A legtöbbjük végig vigyorog és teszi a dolgát, mosolyogva szolgál ki stb. Kicsit meglepő. De tényleg úgy képzeld el mint egy buszt. Feltesz Londonban keresztanyukád, repülsz egyet, ha megérkeztél akkor leszállsz és ott vár rád majd anyukád - vagy aki érted megy.

Szerintem amúgy nagyon izgalmas repülni, én kimondottan szeretek.

2012. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! Már ültem repülőn, csak nem egyedül. Buszon sem ültem még egyedül, de ott nem félnék. Attól tartok egy kicsit, hogy el fog veszni a csomagom...
2012. jún. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!