Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti bevállalnátok, hogy elbicik...

Ti bevállalnátok, hogy elbicikliztek Spanyolországba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem van egy ilyen tervem,persze ez még csak elképzelés.Mivel útba esik az Alpok a kétezreseivel ezért azt kikerülném és Bécs felé mennék majd át az osztrák-német határon München felé majd át a német francia határon lefele Lyon-Touluse majd végül át a Pireneusokon Spanyolországba.Vállalkozott esetleg már valaki hasonlóra?

2012. júl. 5. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ha lenne hozzá jó országúti biciklim akkor simán elmennék
2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekik friss tapasztalataik vannak: [link]

szerintem pont ma ki is faggathatod őkat, itt: [link]

2012. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!:-)

Én személyes tapasztalatból nem tudok írni, de egy ismerősöm (nem magyar) volt hasonló helyzetben. Szintén biciklivel ment, de ő szinte egész Európát "körbebiciklizte", plusz utána elment Indiába, Dél-Amerikába, meg nem tudom pontosan, hogy még hova. Nagyon olcsó volt így neki (persze a repülőt 2x oda-vissza azért kellett fizetnie), de nagyon olcsón kijött belőle, ahhoz képest, hogy ilyen helyeken járt. Dél-Amerikában és Indiában és folyamatosan biciklivel közlekedett. Ő barátokkal ment, illetve interneten keresett biciklis társakat. Nem tudom, Te hogyan szeretnéd, én mondjuk javasolnám a haverokat, de egyedül is jónak tűnik. Én személy szerint nem vállalnám be, de csak azért mert nem vagyok olyan kondiban, hogy meg tudnám csinálni. De egyébként jó ötlet, szerintem Te próbáld ki! ;-)

Sok sikert!^^

2012. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


Utolsó hozzászóló: szerintem 1-2 év és belevágok.Ez most az életcélom,nagyon szeretem Spanyolországot de annyi pénzem nincs,hogy befizessek egy körutat.Meg persze a bicajról több mindent lát az ember,mint buszból és érdekesebb is.A nagybátyád amúgy milyen típusú bicajjal ment?Úgy értem,jól felszerelt volt vagy csak egy egyszerű "házi készítésű"?

2012. júl. 17. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben először Genovába mennék, aztán tovább a tengerparton.

De a Pireneusokon keresztülmenni, az durvább, mint az Alpok kétezresei!

Én inkább Marseilles-ből hajóval mennék Barcelonáig!

2012. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Nem a nagybátyám az illető (nem is magyar), úgyhogy az előkészületeket, felszereléseket nem láttam, mielőtt indult, csak egyszer találkoztunk "útközben" . Ha jól emlékszem, akkor neki elég rendesen felszerelt biciklije volt, nem csak egy "sima" -bár én nem értek annyira hozzá. Szóval azért keményen felkészült az útra, mindenre. :-)
2012. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja,nem tudom honnan vettem,hogy a nagybátyád volt,bocsi:)Én sem értek annyira hozzá,ezért kérdeztem.


5-ös hsz.: Ezen már én is gondolkodtam,de bicjjal megtenni az egész távot jobb lenne:)Amúgy Pireneusok alatt a Kelet-Pireneusokat értem,tehát egészen a Földközi tenger partjait.ott azért annyir nincsenek 2-3000-es "dombocskák".Bár ezt még jobbn átnézem.Mindenesetre hajós megoldás sem rossz,köszi tippet:)

2012. júl. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!