Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szerintetek az EU...

Melyik szerintetek az EU legélhetőbb tagállama?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapítótagok közül mindegyik nagyon jól élhető, de az északi államok, Ausztria, Spanyolország vagy Írország sem rossz hely. Talán Franciaországot vagy Németországot mondanám - a szívem a gallok felé húz, meg azt mondják nekik van a világon a legjobb egészségügyi ellátásuk, úgyhogy legyen az.
2012. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az élhetőséget az alapján definiálom, hogy olyan hely, bárki meg tud önállóan élni, aki tud legalább írni,olvasni. A megélés alatt azt értem, hogy lehet munkája, lakása, tud félretenni pénzt és még szórakozásra is van ideje.


Ezen kritériumok alapján szerintem Németország volt NDK-s része a legélhetőbb, mivel ott nyugati fizetések vannak, de keleti árak. Simán lehet 8 általánossal (tehát, hogy kb. tudsz írni, olvasni stb.) olyan munkád, amiből a fenti dolgok teljesülhetnek.

2012. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy olyan hely, ahol bárki meg tud önállóan élni*
2012. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Németország.
2012. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Németország, Ausztria, Svédország.
2012. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!