Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen munkakörben lehet a...

Milyen munkakörben lehet a legkönnyebben elhelyezkedni Angliában?

Figyelt kérdés
Jövőre ki szeretnék menni dolgozni, addig tanulok angolul és el akarok végezni egy okj-s tanfolyamot. Diplomám lesz addigra (PR), de eleinte valami nem túl komolyabb munkát szeretnék, amivel azért elélek, de még a nyelvtanulás és a beilleszkedés a legfontosabb. Szóval milyen munkakörökbe keresnek főként embereket? Mibe érdemes belevágnom?

2012. júl. 14. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tudja mi lesz a helyzet jövőre itt kint Angliában. Jelenleg inkább azon aggódnak hogy megmaradjon az állásuk,mert elég sok létszámleépítések vannak.

De ami mindig kell az a vendéglátóipar.

2012. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor főleg pincér,szakács,recepciós,szobalány...?
2012. júl. 14. 23:41
 3/11 anonim ***** válasza:
mosogató, takarító
2012. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ok, de én ki szeretnék tanulni valamilyen szakmát, és arra lennék kíváncsi, hogy mibe kellene belevágnom.
2012. júl. 15. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szobalány, mosogató, takarító. Ezeket senki sem csinálja sokáig, ahogy van lehetőség mindenki vált, azaz mindig van lehetőség ilyen munkát találni.
2012. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"arra lennék kíváncsi, hogy mibe kellene belevágnom."


Ezt szerintem neked kéne tudnod, vagy?

De ha engem kérdezel menj el hajós kapitánynak.. :)

2012. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
programozó
2012. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom senki nem értette meg a kérdésem. Ha lehet, akkor kinti vagy régen kint élt magyarok írjanak. El akarok végezni egy szakmát, egy okj-s képzést a diplomám mellé. Mibe érdemes befektetnem a pénzt? Pl: kertész, aerobic oktató, szakács, dajka....

Ja, és 23 éves nő vagyok.

2012. júl. 17. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pl. értettem, de sokan vannak kint olyanok is, akik diplomával mosogatnak. Nyilván ha valami kelendő szakmád van és szerencsés vagy, akkor lehet jobb állásod is, de LEGKÖNNYEBBEN még úgy is mosogató, takarító lehetsz.
2012. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első vagyok (nő)

Én értettem a kérdésedet. 6 éve élek kint Angliában,és ahogy korábban is írtam,nem lehet tudni,hogy jövőre mi lesz a helyzet. Az is lehet hogy jövőre annyi munkanélküli lesz,hogy annyi esélyed sem lesz mint mostanában. De írtam,hogy szerintem,ahogy én tapasztalom,látom a dolgokat a vendéglátó ipar jövőre is működni fog.

Pl:

-szakács

-pincér/pincérnő

- pizzafutár

-szobalány

-portás

- mosogató

- takarító

Amiket még ma is keresnek akár úgy is hogy csak a kirakatba teszik a hirdetést ki

-eladó

- házvezetőnő

- ápolónő


Én például a szakmámban dolgozom mint könyvkötő egy nyomdában..Ide is mindig felvesznek nyomdai dolgozókat,betanított munkásokat..

De ahogy írta valaki,sokan diplomával mosogatnak,szállodában szobalányként dolgoznak.

A kérdés inkább az,hogy mi az a szakma amit szívesen csinálnál,és annak van-e jövője..

2012. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!