Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben mit érdemes megnézni?

Bécsben mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Magyarország északnyugati részében lakok és a családdal megyünk majd kocsival Bécsbe. A legfontosabb cél Schönbrunn lesz, de szeretnénk ezenkívül is még megnézni pár helyet. Viszont csak egy napra megyünk, tehát kora reggel indulás, aztán este haza. Néztem már neten pár célt, de inkább kikérném pár ember véleményét a dologgal kapcsolatban, hogy melyikek azok a helyek, amik időben és pénzben is beleférnek egy egynapos bécsi túrába. Összesen egy emberre olyan 10 ezer forintnál többet nem nagyon szeretnénk költeni, a benzinpénz ebbe nem számít bele. Egyébként Schönbrunnhoz kell időpontot kérni? Mert úgy hallottam, hogy nagy ott a tömeg, vagy várni kell, valaki erről is felvilágosíthatna. És csoportos jegy hány főtől van?

2012. júl. 15. 15:31
 1/3 anonim válasza:

Szia szerintem bécsben nézd meg a tudományi múzeumot és nézd meg a vidámparkot is soksikert a nyaraláshoz.

:) :-)

2012. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szívesen várom a további válaszokat.
2012. júl. 16. 10:25
 3/3 anonim válasza:
A Schönnbrunn-i kastélyt mindnképp! (nem tudom, hogy kell pontosan írni :D)
2012. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!