Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba Olympic Beach-be...

Görögországba Olympic Beach-ben vannak cápák? Oda megyünk nyaralni és akkor fogok mensizni.

Figyelt kérdés
Tamponnal sem lehet fürdeni ilyenkor a tengerben? Nekem 7 napig tart akkor 7 napig nem fürödhetek? Nincs valami gumibugyi ami szigetel és nem jön ki a szag? Nem szedek fogi gátlót csak egy hetet kellene előre hozni, lehetséges ez, ha holnap elmenek nődokihoz? 20-a körül jön e hónapban is meg és a jövő hónapban is amikor mennénk. Végül is a jövő havival kéne kezdeni valamit. Lehet még?

2012. júl. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ne tarts szünetet, és nem jön meg adott időben.

tengerben fürdőzök 10 % legalább tuti mensturál egy nap alatt, nem hord szigetelőbugyit... :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__1913940-a-fold..

2012. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

megjegyzem én se taliztam eggyel sem a 10 napom alatt, és mensiztem is.

Halat se láttam, csak kagylót meg medúzát

2012. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem is kéne ezért tabiznom, h előrehozzam, mert nem esz meg semmi? (Nem konkrétan megesz, de nem járnak arra ragadozók)? Azt hallottam, hogy van ott fürdőháló, hogy ne menjenek a strandolók közé ezek az állatok, ebből mi igaz?
2012. júl. 15. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDD Nincsenek ott cápák. :) És igen, Olympic Beach-nél van háló, de pl Paralia és OB között nincs, ilettve OB és nemtudommi között sincs
2012. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl erős a vérzésed, akkor tamponnal szerintem oké, csak majd próbáld meg gyakran cserélgetni, hogy ne kapj el fertőzést. Csak ezért ne kezdj el fogamzásgátlót szedni!!!
2012. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olimpic beach mellett 5 kmre vannak kempingek az olimpos felé nireas kemping a neve. Ott is van háló?
2012. júl. 15. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat?

De nem véletlenül van a cápaháló.

Ahová meg nem tettek, az nem jelenti azt, hogy ott nincsenek is.

2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!