Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen veszélyesebb állatok...

Milyen veszélyesebb állatok élnek a Horvát tengerben (Adriában)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:25
 1/5 anonim válasza:
100%

Tengerisün. Én tavaly beleléptem egybe, persze volt rajtam olyan kis cipőszerűség, amit árulnak, de így is megszúrt, a talpa pedig tele lett tüstével :S Szóval, ha legközelebb megyünk vmi vastagabb talpút választok.

Szerintem ha olyan helyen fürödtök ahol szabályos, max sünivel találkozhattok.

2012. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jetskisek. Meg igen, sünök, mármint tengeriek :)
2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Cápa, polip, medúza...stb,
2012. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell ilyeneken agyalni, élvezd a nyaralást de sünökre tényleg figyelj (könnyü észre venni öket) mert tudnak kellemetlenséget okozni és sok van belölük.
2012. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

van egy kicsi füst színű növény ami kb 20 centi hosszú és kövek közt szokott lenni,az mérgező.ezen kívül szerintem a sün és a medúza az ami nem kellemes élőlény.

medúzacsípés hasonló a darázscsípéshez csak kicsit erősebb,szóval nem kell megijedni.ha esetleg megcsíp akkor le kell pisilni vagy bent kell maradni a tengerben és hamar elmúlik(erre van tudományos magyarázat)

medúzacsapathoz volt szerencsém :)

2012. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!