Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan utazhatnék a legolcsobb...

Hogyan utazhatnék a legolcsobban Budapestről Stuttgartba?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonattal 78 euró a legolcsóbb jegy. Mehetsz repülővel is, ott nagyban függnek az időponttól az árak, germanwingsnek van közvetlen járata. Kb. 30ezernél nem hiszem, hogy olcsóbban kijön repülővel.
2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két éve 40000-ért busszal oda-vissza megjártam. 14 órás volt az út, Eurolinesszal mentünk.
2012. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha többen is mentek, akkor szerintem kocsival jobban megéri.
2012. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Telekocsival. www.mitfahrgelegenheit.de vagy Oszkár.
2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem, vagy más olyan emberrel, aki éppen oda akar utazni autóval, van még hely a kocsijában és szeretné kihasználni. Itt van pár ilyen oldal, ahol érdemes körülnézni, én is ezeken szoktam meghirdetni:

www.mitfahrgelegenheit.de

www.mitfahrzentrale.de

www.kenguru.hu

www.oszkar.com

www.elviszem.com

www.myrideboard.eu


Ezekre érdemes az utolsó pillanatban is ránézni, mert itt mindig van jó esély, de ugye kiszámíthatatlan. Ha minden kötél szakad, akkor nézd meg a buszjegyet. Ha vaan dombornyomású bankkártyád, és hajlandó vagy On-line megvenni a jegyet, akkor Suttgart-Budapest akár 14 ezer forintból is kijöhet, oda-vissza.

2012. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez lemaradt:


A buszt a www.volanbusz.hu külföldi jegyértékesítés fülénél kell keresni.

2012. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xotom válasza:
Gyalog.
2012. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!