Kezdőoldal » Utazás » Európa » Alba Adriatica (Olaszország)...

Alba Adriatica (Olaszország) -Ki volt már itt? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
A véleményekre vagyok kíváncsi,de főként arra,hogy milyen nagy hely,vannak-e kis terecskék,van-e óváros vagy régi épületek (vagy bármi,ami egy történelemkedvelő számára érdekes és valami,ami a barangolós turisták számára való),illetve van-e esténként vásár,stb.

2012. júl. 16. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam, a városban nincsenek ilyen dolgok, egy viszonylag új építésű üdülőváros, nincs óváros, terecskék stb. Van egy nagyon hangulatos tengerparti sétánya. Vásárról nem tudok, de engem az ilyenek nem nagyon vonzzanak, szóval simán lehet, hogy elkerülte a figyelmemet. Én jól éreztem ott magam, mert csak pihenni mentem, de ilyen régi épületek, meg barangolós helyek nincsenek.
2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!