Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire jönne ki Bp-Párizs-Bp...

Mennyire jönne ki Bp-Párizs-Bp autóval?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehet kiérni?
2012. júl. 17. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] kiadja az időt, útvonalat, a benzin és autópályadíjakat.
2012. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jó kis oldal! Ezt írta:


Costs

212.77 EUR

Toll 26.00 EUR | Petrol 168.18 EUR | Road tax 18.59 EUR

Time

14h34 wich 13h49 on motorways

2012. júl. 17. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért az fontos, hogy szünetet is kell tartani, szóval ez kicsit több idő lesz, mint az a 14 óra.

Egyébként elég drágának tűnik nekem, lehet, hogy fapadossal olcsóbb lenne (kérdés hány fő megy).

2012. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2főről lenne szó. Az az időpont, ami aktuális lenne egy főre 60.000fölött lenne. Tehát nagyjából ugyanannyira jönne ki, de akkor inkább a gyorsabb megoldást választom :) amúgyis a párizsi közlekedés szuper jó! Viszont amióta a MALÉV megszűnt sajnos olyan időpontokban mennek a járatok, hogy vagy oda-vissza reggel, vagy este/éjszaka. Az ideális meg ugye a reggel megyek és vissza meg a késő esti járattal :) Ahol meg netán lehet választani, hát az nagyon drága :( Tudom, nagy az igény ;)
2012. júl. 17. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

"amúgyis a párizsi közlekedés szuper jó" - ez az év vicce, hol hallottad?

Hetente járok Párizsba, de a Párizs ringen mindig eltöltök jó pár órát a dugók miatt. Ha teheted akkor ne napközben érkezz oda, mert akkor lehetetlen közlekedni, éjszaka viszonylag jó, és még talán a déli órákban.

2012. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a tömegközlekedésre gondoltam. Nekünk sose volt problémánk vele. Sose láttam ott dugót. Az Eiffel torony mögött laktunk. Viszont a metro rendkívül hangos, de az annyira nem izgatott. Autóval még nem voltunk kinn.
2012. júl. 17. 16:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár, mi nem járunk ki rendszeresen (hetente/havonta)
2012. júl. 17. 16:33
 8/8 A kérdező kommentje:
*hangos metro=nagy a zsivaj
2012. júl. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!