Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első repülőút? Félelem?

Első repülőút? Félelem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és most fogok először egyedül repülni. Eddig mindig szüleimmel repültem. Félek. Hogy győzzem le a félelmet?

2012. júl. 22. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Gondold azt hogy ott vannak veled a szüleid, ha nem is igazából, de lélekben igen. Nekem is volt már ilyen, tudom mit érzel, de hidd el nincs ok a félelemre. Mondogasd magadban esetleg hogy "Nincs mitől félnem"! :)
2012. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes én mikor először repültem egyedül akkor leges leg egyedül és tényleg akkor repültem először sikerült leküzdenem a "félelmemet".Azt hogy hogyan?

Hát a pozitív gondolkodással.Nem ültem ablak mellé,mert tériszonyom van,és mégis kibírtam.

2012. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy az ut sikere nem attól függ hogy a szüleid ott vannak-e... Vagy attól félsz hogy elkeveredsz?
2012. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
attól is félek, h nem találok ki a reptérről :D debrecenből megyek londonba holnap
2012. júl. 22. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd a tömeget!
2012. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy vigyél magaddal a családodról egy képet és nézd azt állandóan.
2012. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!