Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómában miket érdemes okvetlen...

Rómában miket érdemes okvetlenűl megnézni? Miket nem szabad kihagyni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2,5 napot voltunk:)

Megnéztük a Colosseumot, Forum Romanumot, Vatikánt, Pantheont, Vesta templomot, Circus Maximust. Voltunk parkokon, meg még pár helyen, de ezeknek sajnos nem tudom a nevét. Ezekre a helyekre mindenesetre szerintem mindenképp el kell menni!:)

2012. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi esetleg még ha róma közelében tudnátok valamit ajánlani szívesen fogadom..
2012. júl. 27. 21:15
 3/7 anonim válasza:
Szia esetleg megkérdezhetném, hogy mikor mentek? Mi jövőhéten szeretnénk menni, és éppen most keresgélem a szállásokat. Egy hirtelen felindulásból jött az ötlet, úgyhogy még semmi sincs lerendezve :( Szállást nem tudsz esetleg ajánlani?
2012. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a Fontana di Trevit se szabad kihagyni!
2012. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek mi is így vagyunk vele
2012. júl. 31. 23:39
 6/7 ibanezb ***** válasza:
100%

Trevi kutat semmiképp se hagyjátok ki, az nagyon szép... spanyol lépcső kevésbé, de ott vannak egymás mellett, úgyhogy :-) Piazza Navona is kihagyhatatlan, ez is ott van a Colosseum és a spanyol lépcső közötti félórás sétán megtaláltok mindent :-)


Szálláshelybe én ajánlom, bár sosem voltam, a Camping Tibert, mivel ingyen bevisznek a metróhoz, nem drága és jó, egyszer ott akartam megszállni és hihetetlenül kedvesek voltak, beszélnek angolul is. [link]

2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen az idén már nem jött össze. de köszi mindenkinek
2012. aug. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!