Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mekkora "élet" van a horvát...

Mekkora "élet" van a horvát tengerparton így szeptember közepén?

Figyelt kérdés
Gondolom nincs akkora nyüzsgés, meg tömeg, mint nyáron...

2012. szept. 13. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb az ember mint a főszezonban, de ha kellemes az idő, akkor azért bőven van élet.
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Van élet a horvát tengerparton.

Nagyobb eséllyel Dalmáciában a szerzon egészen október elejéig kitart. Most rossz idő van, viszont hétvégétől ismét visszatér a nyár, igaz nem 40 fokkal, hanem 25-26 fokkal. Kellemesen ki lehet kapcsolódni ilyenkor is. Nagyon jót pihentem én is, nemrég jöttem haza, Splitben nyaraltam közel két hetet. (Ha érdekelne a szállás, küldj priviben üzit)

Ottani ismerősöm azt mondta, hogy szeptember még nagyon jó nyaralás szempontjából, kisebb a tömeg a strandokon és lehet fürdeni. Viszont zivatarok esténként becsúszhatnak. 1x sikerült nekem is kifogni egy vihart, amint leesett az eső, percek kérdése, és felszáradt a víz, a tenger pedig nem hűlt le.

Még egy tavalyi esett. Tavaly július végén a Kvarner öbölben 18-20 fok volt, addig Dalmáciában 21-28 fok!

2012. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

PARTY TIME


EVERY DAY 00.00-24.00


MAY-SEPTEMBER


Tehát szerintem nagy lehet az élet főleg a nagy városokban :

Fiume ( Rijeka )

Split

Raguzza ( Dubrovnik )

Zára ( Zadar )

Novi Vinodolski

Raáb ( Rab )

2012. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Tegnap este értünk haza, pénteken még fújt a szél, hideg volt, de szombaton már lehetett fürdeni, tegnap meg igazi strandidő volt. Selcén voltunk egyébként, ami egy kis hely, így a hangulatos kávézókón kívül nincs más (nem mintha azzal bármi gond is lenne), Rijekán viszont nagyon nagy élet van :)

2012. szept. 17. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Selce merre van? Isztria? Dalmácia? Egyéb?
2012. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Selce a Kvarner-öbölben van, Crikvenica mellett. KRK szigettel szemben.
2012. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Mi jövő héten hosszú hétvégére megyünk Novi Vinodolskiba, Crikvenicától 10km-re (Rijekától kb. 40km)

Kérlek segíts milyen ruhát pakoljak, kb milyen időre lehet számítani? És milyen élet van arra?

Köszi előre is!

2012. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem a kérdező vagyok, de szívesen segítek :)

Javaslom, hogy azért tegyél be meleg ruhát, ugyanis Novi a tengerpart északi részén van, könnyebben leeshet a hőmérséklet és becsúszhatnak esős napok is, nemúgy mint Dalmáciában.

Azért menjél, mert teljesen más a tengerparton lenni, mint itthon ülni.

www.accuweather.com, és ezen belül e kereső írd be Novi Vinodolski és olvashatod a hosszútávú időjárás előrejelzést! Szerintem tájékozató jellegű, ha esőt ír, ki ne hagyd, utazz!

Majd mesélj, ha hazajöttél.

2012. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nagyon köszönöm az információt, 27-30-ig leszünk ott, mindenképpen megyünk, mert a hétvége már ki van fizetve. Igazából egy ajánlatot kaptam, miszerint 4nap/3fő 24.990 Ft volt, és ezt semmiképp sem akartuk kihagyni, még ha az idő nem is lesz olyan jó, mégsem itthon ülünk, és 4 főre ez tényleg nem sok. Köszönöm még egyszer, majd írok, milyen volt, remélem a Kérdező nem veszi zokon :-)
2012. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Dehogy veszi. :P

Novi is jó hely, egyszer voltam ott is. Akkor majdnem 40 fok volt, most ilyen 25-26 körülire számíts. Tényleg mindenképp érdemes menni, még ha strandidő nem is lesz, mert az egész tengerpartnak megvan a saját hangulata, nem csak nyáron.

Amúgy az is egy kisebb város, tehát szerintem nincs akkora élet, mint mondjuk Rijekában.

2012. szept. 19. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!