Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet a lehető legolcsóbb...

Hogy lehet a lehető legolcsóbban repjegyet venni?

Figyelt kérdés

Angliába járok majd egyetemre, és ezért fontos ez a kérdés. Hallottam, hogy időben foglalva "párezer forintért" lehet jegyet venni, meg van olyan, aki egy tízesből kijön, de én pl. most megnéztem próbaképpen, hogy október végén mondjuk mennyi lenne egy jegy, és oda-vissza 60.000 alatt nem nagyon jönnék ki.


Hallottam olyat is, hogy Last Minute-tel, meg 2 órával indulás előtt lefoglalva a jegyet milyen olcsón hozzá lehet jutni, állítólag rutinos világutazók így csinálják... tudtok ezekről valamit?


2012. szept. 17. 13:30
 1/4 anonim válasza:
szia én mindig Ryanair-el utaztam Angliába,online tudsz foglalni jegyet náluk de minimum 2 héttel a tervezett indulás előtt mert akkor olcsóbb jegyhez juthatsz.
2012. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az olcsó mit jelent?
2012. szept. 17. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Ryanair oldalát, hogy most mikorra, milyen árak vannak. Ennél hosszabb távon várhatóan azért drágábbak lesznek.
2012. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Londonba ritka a nagyon olcsó, persze azért 10ezer alatt oda vissza gyakran ki lehet hozni, csak az nekem nem számít extra olcsónak. :) ha nagyon olcsó akkor akár 4ezer forintból is kijön oda-vissza. Amúgy Varsó-London vonalon mostanság még 1 PLN, azaz kb 70 forintos jegyek is voltak. :) hasonlóan néha budapest esetében is vannak akciók. Wizzt és ryant kell igen gyakran figyelni. Ennyi a trükk!
2012. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!