Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik őssejt terápiát javasol...

Melyik őssejt terápiát javasolnátok, ha beteg lennék? Van az embrionális - csontvelői transzplantáció és a saját őssejt szaporítása. Hm?

Figyelt kérdés

Az őssejt szaporítás fajtái és annak hatásterületeire lennék kíváncsi. Értesülésem szerint vannak jó megoldások e területen, ami olcsóbb és hatékonysága nem kevesebb, mint az orvosi megoldás. Rátaláltam erre az oldalra és kíváncsivá tett, hogy kipróbáljam-e?

Ide le van írva, hogy amikor megfogadtunk, akkor sejtjeink osztódnak és ebből épül fel a szervezetünk. Amikor gond van, akkor csak az őssejtünk képes arra, hogy kijavítsa a problémát. Valahol ez logikus is és ezért vagyok a véleményetekre kíváncsi. Olvastam a szkeptikusok blogját, hát az pont nem arról győz meg, amit ott állítottak, azt ismerem. [link]


2009. aug. 4. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a betegségtől függ, de a csontvelő transzplantációt. Az általad beinkelt oldalon ugyanis csak egy reklámduma látható, és sok félremagyarázás van benne. Különösebben nincs kedvem itt győzködni, vagy elhiszed nekem, vagy nem, és elköltesz rá egy csomó pénzt. Végül is nem árthat, csak használni se fog...
2009. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha a csontvelői transzplantációt választod, akkor az is a saját őssejtedből van kitenyésztve és karanténba kell menned, mivel legyengül az őssejthiánytól a szervezeted és elveszti az immunrendszert. Ez a műtét is 5-12 millió forint körül van. Akkor miért nem lenne jó az Őssejt szaporító kapszula?
2009. aug. 4. 20:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Az őssejt terápia egyik jó megoldása lehet az OLIMPIQ stem X cell kapszula és nem drága. Van most már cukorbetegeknek is ha jól látom: [link]
2009. aug. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!