Kezdőoldal » Utazás » Európa » Online check-innél lemérik a...

Online check-innél lemérik a kezipoggyász súlyát?

Figyelt kérdés
Wizz Air-rel utazok és mivel megcsináltam az,online check-int ezért nem kell odamennem a check-in pulthoz. Késöbb viszont lemérik a kézipoggyász súlyát?

2012. okt. 23. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A csomagot mindig a beszállópultnál ellenőrzik(igaz,van amikor már a reptéri check-in-nél is.Méretre mindenképpen szigorúan nézik,súlyra a beszállásnál már nem.
2012. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reptér függő. Pesten nem szokták. De pl. Marosvásárhelyen mindenkinek megnézték. És Eindhovenben is.
2012. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A méret az rendben. A súlya 10.6 kg tíz kilogramm helyett. De ha csak a beszállópultnál nézik a súlyát akkor mondhatom a bocsi de közben bevasaroltanm a duty-freebe, nem? :D
2012. okt. 23. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszállókapunál nem fogják súlyra mérni.

Amúgy a duty free nem lenne mentség neki:)Az a lényeg,hogy a méret rendben legyen,és belemenjen a minta rekeszbe

2012. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyu: pesten nem szokták nézni a súlyt mint írtam, más reptereken van ahol nézik. De legegyszerűbb ha lecsökkented a súlyát 10kg alá oszt kész. Nem olyan nagy ügy: például pár ruhát magadra veszel, zsebedbe raksz ezt-azt és máris nem lesz az a csomag 10kg :)
2012. okt. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Dehogynem,a chek-innél rá kell tenned egy szalagra,ami méri a súlyt..Nemrég mentem Wizzairrel..de legyen 10 kg alatt.
2012. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó,igen a check-innél,de nem a beszállókapunál mérik a súlyt.

Egyébként igaza van az utolsó előttinek egy pulcsi fel,pár apróság a zsebbe és kész is:)

2012. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szokták mérni, nekem még a méretet sem nézték soha, de ez persze csak a kézipoggyászra igaz. Az senkit sem érdekel, hogy a duty free-ben bevásároltál, még plusz szatyrot sem vihetsz fel, akkor miért érdekelné őket, hogy te mit vásároltál és hol. :D Szerintem legyen 10 kiló alatt a csomag, és akkor ha esetleg megnézik, pl hazaúton, akkor sem lesz semmi gáz.
2012. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Duty Free-s kérdés:

Wizzairnél LEHET, Ryanairnél NEM +1 szatyrod, amibe ott vásároltál.


Pogyóméréses kérdés:

Check-inben leméretheted, ha akarod tudni a súlyát, az után már nincs mérleg, sehol senki nem nézi, a kapuknál csak egy keret van, abba bele kell férnie, ezt szigorúan kell venni, lehet 20 kilós is, de nem hiszem, hogy egy ilyen kis táskába annyit belepakolnál. :)

2012. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

meg volt az út :)

nem volt semmi gond, a poggyászom 10kg helyett 12 volt. nem mérték le mivel online csekkoltunk be vagyis nem kellett a pulthoz menni...

a másik dolog hogy a duty free-ben is jól bevásároltam és azt a szatyrot simán felvihettem a gépre anélkül hogy bele kellett volna tennem a bőröndbe. (wizz air!)

emellett az egyik barátomnak volt egy kis kézi táskája is és azt is bele tudtuk rakni a duty free-ben kapott szatyorba!!

szóval ne aggódjatok legközelebb emiatt! :)

2012. nov. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!