Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Londonban olyan drágák a...

Ha Londonban olyan drágák a lakások akkor a sok néger, kínai, paki hogyan tudnak lakást venni?

Figyelt kérdés
Ha Londonban olyan drágák a lakások akkor a sok néger,kínai,paki hogyan tudnak lakást venni?

2012. okt. 26. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bérlik. Sokat egyet, így fejenként olcsó.
2012. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
akarom mondani "sokan egyet", így lesz olcsó
2012. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy nem vesznek.. minimum 4-en, de inkább 6-8-an laknak egy 50 nmes lakást... Pont ez a probléma. Ha a munkáltatók találnak erre hajlandó embereket (tehát kevés pénzt adni nekik), az ingatlanokat pedig így is úgy is kiveszik (összedobják rá), nem mostanában fog javulni a helyzet... Ez egyre rosszabb és rosszabb lesz a sok bevándorló miatt.. Hajrá magyar fiatalok, irány a nyomor, a pakisztánok utáni hullámban :p
2012. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

"Hajrá magyar fiatalok, irány a nyomor, a pakisztánok utáni hullámban :p"


Érdekes, én nem nyomorgok! Normális környéken lakom, saját magam által bérelt lakásban, amit senki mással nem kell megosztanom. Ne a nyelvet nem beszélő, mosogatni megyek kis és meggazdagszom típusú emberekből indulj ki!

2012. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pontosan rájuk gondoltam csak.


Szívből respect a kivételnek, de tényleg ez a ritkább.

2012. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem vesznek lakást! A bevándorlók többsége többedmagával bérli a lakást. Mellesleg idekinn az emberek nagy része, akár bevándorló, akár angol, inkább bérli a lakást, mert így oda költözik, ahol munka van, mobilabbak az emberek.
2012. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem Londonban élek, hanem egy vidéki viszonylag nagy városban. itt sem veszik a lakást hanem bérlik. Az utcánkban lakik egy kínai család. 2 szobás házban legalább 8 gyerek és 12 felnőtt él. Hál istenek én megengedhetem hogy csak mi ketten éljünk egy lakásban a párommal,és nem kell osztozkodni idegenekkel.
2012. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A harmadik válasz igazi IQ huszár megnyilatkozás volt. Több esélye van annak a kitörésre aki megpróbálja, mint aki itthon a létminimumért gürcöl. Ha választanom kéne, hogy mosogassak háromszor annyi pénzért vagy 12 órázzak otthon a negyedéért nem sokat gondolkodnék.
2012. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,igazad van.

Ahol én lakok ott 4 hónapja nem találok állást.

Nem is folytatom

2012. okt. 27. 12:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek a népek ha nem első generációs bevándorlók, akkor általában önkormányzati lakásokban laknak, amik nagyon hasonlítanak az otthoni paneltelepekre, de rendszerint sokkal lepukkantabbak is. Gondolom az ilyen lakásoknak is van valami kevéske költsége, de részleteket nem tudok.
2012. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!