Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzaires repülőutaknál...

Wizzaires repülőutaknál bevezették, hogy a nagy kézipoggyászért fizetni kell, viszont én már korábban lefoglaltam a jegyem, mikor még nem kellett érte fizetni. Ezesetben marad, hogy ingyenes, vagy utólag kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mar nagyon reg bevezettek. Mikor foglaltad azt a jegyet?

Nem hiszem, hogy elotte, de ha megis akkor neked ingyen van a feladott.

2012. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

" Október 24-tól a Wizz Air teljes hálózatán belül* új kézipoggyász-kezelési szabályzat lép életbe, amelynek célja, hogy az utasokat kisebb kézipoggyásszal való utazásra ösztönözze, így utasaink hozzájárulnak a gördülékenyebb, gyorsabb beszálláshoz. "


szerintem október 24. az nem volt olyan rég ;)

amúgy több, mint 3 hónapja foglaltam a jegyem

2012. nov. 5. 14:11
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, most látom, hogy félreértetted, bár nem tudom honnan jött neked, hogy a feladott poggyászt kérdezem, amikor kézipoggyászt írtam a kérdésben is, de előfordul :))
2012. nov. 5. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan régen vezették be, pontosan 1 hónapja. (Szerintem elég életszerű, ha valaki 1 hónappal vagy még több idővel előre megveszi a repülőjegyét. Pláne fapadosnál, ami így legolcsóbb...)


Az új kézipoggyász-kezelési szabályzat a 2012. október 4-én vagy azután foglalt, 2012.

október 24-i vagy későbbi indulású járatokra vonatkozik. Amennyiben 2012. október 4-e

előtt foglalta le a járatot, díjmentesen felvihet a gépre egy nagyméretű kézipoggyászt.

2012. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viheted ingyen! Nem kell utólag fizetned.
2012. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 ! ez a honlapon van leírva ? mert egész délelőtt böngésztem az oldalt, de ezt a részt valahogy nem találtam meg, vagy csak furcsa mód elkerülte a figyelmem!

mindenesetre köszönöm ! :)

2012. nov. 5. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen az oldalukon van, itt a link:

wizzair.com/static/downloads/bagfaq_hu.pdf

2012. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!