Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliaban elo csaladok: Hova...

Angliaban elo csaladok: Hova mentek nyaralni kisgyerekkel Anglian belul?

Figyelt kérdés

Majus utolso heteben el szeretnenk menni valamerre kirandulni. Anglian belul maradnank, autoval mennenk. Olyan helyre szeretnenk menni, ahol van fedett medence, egy kis latni valo, esetleg valami lehetoseg a gyereknek. (Jatszohaz, vagy lego theme park, vagy ilyesmi.)

Ti hova mennetek pici gyerekkel. (Julius vegen tolti a 3-at)


2012. nov. 25. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legoland szerintem három évesnek még nem való.
2012. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

legoland nem rossz otlet. Vegul mara sikerult osszeraknom egy egesz jo programot. Ugy dontottem, nem megyunk messze. Mar nagyon regen el akartunk menni Blackpoolba, megnezni a tengerpartot. Manchester kornyekiek vagyunk, igy Blackpool nincs is messze. Szeretnek egy kicsit strandolni is, ezert olyan szallodat neztem ki, amiben fedett uszoda van. Talaltam is egy eleg olcsot Blackpoolban. 5 ejszakat toltenenk ott, vasarnap delutan erkeznenk, s akkor mar csak lazulnank a szalloban, penteken reggel pedig kijelentkezunk. A tengerparton van a szallo, kozelebb mar nem is lehetne a tengerparthoz:D

Van ott egy vidampark, de azt kihuztam, pedig mar reg ki akarjuk probalni, de nagyon draga. Van ott viszont allatkert (allatsimogato resszel), es az allatkertnel van egy jatszohaz is. Az allatkert nincs messze a szallastol, de azert autoval kell menni. Van meg egy viz alatti akvarium is, capakkal, rakokkal, teknosokkel, polipokkal, ez lehetne egy masik program. Allatkertben mar voltunk a lanyunkkal, nagyon jol elvolt. Szereti az allatokat, es szereti simogatni is oket. Meg mondjuk gondolkodok a vidamparkon, de ugy, hogy csak a lanyunknak veszunk egesz napos jegyet amivel felulhet mindenre, mi meg veszunk darab jegyeket (megvan, hogy hany jeggyel lehet az egyes hintakra felulni, ha nem vesz az ember napi jegyet) Vannak olyan hintak, amire felulhet akkor, ha szulo kiseri. (pl kisvasut, ami korbe visz a vidamparkba, mesenezos csonakazas...stb)

van ott egy oriasi fedett strand, 18 csuszdaval, olyan elmenyfurdo, amilyet meg eletemben nem lattam, nagyon tetszik:D, meg van meg ott egy hatalmas park, amiben lehet setalni, ott van egy szabadteri makettmuzeum, azonkivul meg a tengerparton is lehet setalni, es elofordul, hogy majusban meleg van...iden majusban voltunk az allatkertben, dog meleg volt azon a hetvegen.:D

Remelem most is jo ido lesz majusban:D

Szerintetek jo program lenne?

Az egeszet megusznank 6-700 fontbol.

2012. nov. 26. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Blackpool nagyon jo otlet,mi tavaly voltunk,es nagyjabol ezeken mentunk vegig,amiket leirtal. Fanatsztikus szallodaban voltunk olcson,tengerre nezett az ablakunk,fedett medenceje volt,gyermekeknek is,fittness terem,mozi a szallodaban estere:) Gyonyoru hely, rengeteg latnivaloval,es a Madam Tuss.-d is fantasztikus elmeny,a part pedig gyonyoru.Jo nyaralast!:)
2012. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: Mi rengeteg helyen voltunk mar amugy,amit ajanlani tudok:Liverpool,Weston super Mare, Wales, Blackpool,Lake District,Devon...nezz utana a neten,mindegyk gyonyoru!:)
2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Leirnad a szalloda nevet leci, mert a mienk is fedett uszodás, de lehet nem ugyanaz, lehet, az olcsobb, amiben ti voltatok. Koszi

A madam tusseaut lattuk Londonban, oriási volt, minden ertelemben:D A londoni hatalmas volt, a manchesterirol hallottam, olvastam, az nem tunt nagy durranasnak, nem tudom, milyen lehet a blackpooli, biztos jo. De oda most nem tervezem.

2012. nov. 27. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
irtam privit:)
2012. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj, koszi, megkaptam, csak annyira belelendultem utana a nezelodesbe:D jonak nez ki a szalloda, amit kuldtel, de amit en neztem az kozelebb is van 1.5 merfolddel, meg olcsobb is 50 fonttal, meg aztan most meg vita, hogy hova megyunk, mert párom mar Hull-ba is elakart menni mar reg a melyakvarium miatt, oda is nezelodok most. De nemsoka el kell donteni, mert aztan elfogynak a helyek...pedig május vege meg hol van:D
2012. nov. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!