Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben, hogy érdemes tömegköz...

Bécsben, hogy érdemes tömegközlekedési bérletet venni egy napra? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Egy napra megyünk Bécsbe Sopronban alszunk úgyhogy már reggel ott leszünk.Voltunk már de mindig utazási irodával.Mindenképpen szeretnénk metrózni/villamosozni. Olvastam hogy 6.70 euróért van 24 órás bérlet de azt nem nagyon találtam meg hogy az akkor 24 óráig az összes tömegközlekedési eszközre jó? Van egy 10 és egy 16 éves gyerek és két felnőtt akkor ezek közül mindenkinek meg kell venni ugye? Előre is köszönöm!

2012. dec. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, minden tömegközlekedési eszközre jó! Minden személynek kell venni, aki utazik!
2012. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony mindenre jó, városon belül még az elővárosi vonatokra is (mint itthon a Budapest-bérlet, vagy a napijegy). Mindenkinek külön kell venni. Viszont ha nem vasárnap mentek, akkor érdemes lehet a Wiener Einkaufskarte kiváltása, ez adott napon reggel 8-tól este 8-ig érvényes ugyanúgy mindenre és ára csak 5,40 euró, vagyis 1,30-al olcsóbb, tehát négyen már majd 6 eurót spóroltok. Mint írtam, ez lényegében ugyanazt tudja mint a napijegy, csak nem 24, hanem 12 óráig jó, és vasárnap nem váltható.
2012. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Olvastam valami olyat hogy a diákok hétvégén ingyen mennek ez igaz?Mi szombati napon mennénk.
2012. dec. 23. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, az ingyenes közlekedés csak a bécsi iskolai szünetek alatt, vagy vasárnap van, és akkor is csak 15 éves korig, tehát a nagyobb gyerekre nem érvényes.
2012. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!