Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandia hogyan tudott ilyen...

Hollandia hogyan tudott ilyen futurisztikussá válni?

Figyelt kérdés

A természet és a városok egyaránt nagyon rendezettek, tiszták, egymást érik a különféle szolgáltatásokat, termékeket kínáló boltok még kisebb településeken is, vonatozni olyan, mintha egy nagy, országos metróhálózatra szállnál fel, ami mellesleg 200-al száguldozik, mindent lehet elektronikusan fizetni stb.


Teljesen olyan Hollandia mint amilyennek kisebb koromban Amerikát képzeltem, mielőtt szembesültem árnyoldalaival, vagy amilyennek elképzeltem, hogy hogyan fogunk élni 2030-ban.


Amikor átlépsz a határon Belgiumba vagy Németországba, hirtelen mintha 50 évet repülnél vissza az időben, a rendezett mezőket gazos puszták váltják fel, a városokban feltűnik a kosz, nincsenek olyan sűrűn boltok, stb. Olyan, mintha Hollandia létrehozott volna magának egy "kis jövőt", ami a határait átlépve hirtelen végetér.


A jóval több pénzzel rendelkező Belgium vagy az erősebb gazdaságú Németország hogyhogy nem tudott ilyen irányba elindulni?



2012. dec. 26. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hollandiában talán még a levegőben is LSD szmog van, ki tudja. :D
2012. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs Belgiumnak több pénze. Amúgy nehéz kérdés, nyilván függ a lakosságtól is. Hogy mennyire koszos egy hely az nem a pénztől függ.
2012. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!