Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikorra jellemzők a medúzák...

Mikorra jellemzők a medúzák Bulgáriában?

Figyelt kérdés
Tavaly július elején voltam Bulgáriába ( Arany Homok ) és egyetlen egy medúzával sem találkoztam, ugyanakkor ismerősök , akik szintén jártak arra csodálkoztak, hogy hogy nem?! Idén csak augusztusba lenne lehetőségem kimenni egy hétre...de csak akkor mennék ha ez is "medúza mentes " időszak lenne..Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban ? Úgy általánosságba egyáltalán mikor vannak medúzák ? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 3. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Jé, én is ugyanott voltam 2011 nyarán, szintén július elején, a Sunny Beach-en :)

Szerintem ott nincs ilyen, hogy medúzás vagy medúzamentes időszak, mert a strandoktól valahogy távol tartják őket. Igaz, mikor már nagyon beúsztunk, és már a kijelölt strandhatár bójáinál voltunk, mintha lett volna egy-kettő, de ha strandolni mennél, ne aggódj, a parttól 50-80 m-es körzetben egyet se láttam én se.

2013. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Florida keys nel sok van szeptemberben. Bulgariaban nem tudom, ott meg nem voltam.
2013. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sunny Beachon amikor hullámzik a tenger láthatsz pár medúzát, nem sokat kb 2-3-at. A csípésük nem veszélyes, olyan mint egy csalán csípés, hamar elmúlik. (Van már tapasztalatom)
2013. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!