Kezdőoldal » Utazás » Európa » Márciusban Spanyolországba...

Márciusban Spanyolországba utazom. Madrid (Toledo) és Barcelona. Kb. milyen időjárásra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Természetesen én is utána néztem neten, és kicsit megdöbbentem, mert hűvösebbet ír általánosságban márciusra, mint amire számítottam.

Aki volt már kinn ilyenkor, az tudna segíteni, hogy milyen ruhákkal érdemes készülni?



2013. jan. 20. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Madridban lakom, es hat marciusban nagyon valtozo hogy milyen ido van. Volt mar olyan hogy szinte nyar volt, rovidujjuban rohangalt mindenki, de volt pelda nagyon huvosre is. Itt eleg szeszelyes meg a marcius, jonnek-mennek a hideg-melegfrontok. Szerintem indulas elott par nappal nezd meg neten hogy milyen idot josolnak, akkor nagyjabol tudni fogod hogy mit pakolj.
2013. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!


Ha kinn élsz, akkor tudsz esetleg még válaszolni egy kérdésemre? :)

Toledóba érdemes átvonatozni egy napra?

2013. jan. 22. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazabol nem tudom, Toledoban meg sosem jartam.
2013. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi azért. :)

Mi lehet, hogy átvonatozunk majd, állítólag az AVE vonattal 33 perc, és nagyon szép, legalábbis egy madridi ismerősöm szerint. (Asszem, hogy kb. 70 km Madridtól.)

2013. jan. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!