Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek milyen Trogir?...

Szerintetek milyen Trogir? Van homokos tengerpartja? Mit tudtok róla? Olcsó szálláshelyet nem tudtok? Olyat, ahol már voltatok?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek személyes tapasztalata lenne,örülnék,ha megosztaná velem :)Szállás egy hétre kellene

2013. márc. 17. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor Splitben nyaralok, minden évben elmegyek 1 déleutánra.

Az Óváros egy piciny szigeten van, tipikus dalmát kőházakkal. Nagyon tetszik a város. SZép hajók, yachtok stb.

Van egy pálmafás promenádja.

Strandon nem voltam, de a következő fórum szerint van homokos strand Trogirban:

www.utazas-nyaralas.info

2013. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

De azét mások véleményét is várom !:)

2013. márc. 17. 23:14
 3/7 anonim válasza:
Trogir nagyon szép romantikus városka. Főként sziklás a part, de Horvátország javarészén az. Ezért viszont gyönyörű tiszta a víz !!!1 hétig nem nagyon lehet ott mit csinálni, persze, ha sokat strandolsz akkor igen, de a közelben vannak még nagyon szép városok amiket érdemes megnézni. Én visszavágyom :)
2013. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm szépen :) Sokan ajánlják ezt a szállást,csak az a baj,hogy arra az időpontra,amikor mi szeretnénk menni,már sajnos le van foglalva...Sajnálom,hogy későn vettem észre :S
2013. márc. 18. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem jó az időpont.

Viszont mentsd el magadnak a weboldalt, mert jól jöhet majd legközelebb.

2013. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen,igen :) max jövőre :)
2013. márc. 18. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem homokosok minden tengerpaton vannak.
2013. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!