Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Londonban...

Volt már valaki Londonban olyan utazási irodával, aki családoknál helyezi el az utasait? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre megyek, kíváncsi vagyok. :)
2013. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

hello!

Mi voltunk, 3 éve kint, kedvezményesen, mert a mienkre nem volt elég jelentkező. Akkor még nem beszéltem angolul, lányom 7. osztályba járt, sima mezei általános iskolába, tehát nem spéci angol vagy valami.

A fogadó család egy ilyen 60 körüli házaspár volt, meg voltunk velük elégedve, ennyi pénzért.:) Sokszor dícsérték a lányomat hogy nagyoon kommunikatív, a franciákból nem tudnak kihúzni egy szót sem!

A kis család első nap megkérdezte hogy tea vagy kakó. Teát választottuk, hát egész héten toast plusz ízetlen forró tea. Kibírtuk.:) Még egy negatívum: 1 x egy órával később jött hozzánk a papóka, de nem panaszkodtunk, közben hazatelefonáltunk, amire amúgy nem lett volna időnk a szoros program miatt. Párom kézzel lábbal elbeszélgetett vele a sportról, tök viccesek voltak :D

egy aranyos sztori ha már így hosszan írok: a bácsikának voltak tökjei a konyhában, és nem tudta hogy hogy van angolul a tök !! :D

bocsi hogy hosszú lett, remélem segítettem:D

2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem a pumpkin a tök? Vagy valami ilyesmi.. :DD Egyébként ez jó, így már nagyon várom. :) Egyébként én franciába is megyek... Tudok franciául, de nem hiszem hogy meg fogok szólalni, viszont angolul imádok cseverészni. :D
2013. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%

2. vagyok

de de az :D csak szegény bácsikám nem tudta :Dés a lányom felvilágosította és utána fogták is a fejüket hogy jaa deee tééééééééllegaz:D

egyébként minden kiutazónak ajánlom, hogy kis magyar csomagot, paprikát, hungaricum-os könyvet(2-3 ezer kb) vigyen, nagyon fognak neki örülni :) nekünk ez is hozzájárult szerintem ahoz hogy jóban voltunk :D

2013. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!