Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék önkéntes munkát...

Hogyan tudnék önkéntes munkát vállalni média-kommunikációs írányban európában?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi angolos és júliusban leszek 18. (Még gimnazista vagyok), de olvastam, hogy küldenek ki külföldre az EVS program keretein belül diákokat önkénteskedni illetve tanulni mindenféle irányzaton belül költségek nélkül. Valaki tudna nekem erről bővebb információkat küldeni. Rengeteg oldalt látogattam már, de szinte mindenhol, csak a 3. világba küldenek embereket, továbbá nem mindenhol költségmentes.
2013. máj. 31. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a honlapot: www.afs.hu Foglalkoznak EVS-el is! A honlapon találsz elérhetőséget, vedd fel velük a kapcsolatot. Ha nem találod írj privit segítek.
2013. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem és nagyon érdekesnek néz ki. Holnap fel is hívom őket! :)
2013. jún. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!