Kezdőoldal » Utazás » Európa » Töltényövet fel lehet vinni...

Töltényövet fel lehet vinni repülőre? (ilyen vaktöltényes őv, kép a leírásban )

Figyelt kérdés
Erre gondoltam: [link] Rock/metal boltokban lehet kapni ilyet. :)

#repülő #vaktöltény #töltényőv #replüőgép
2013. jún. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék vele.
2013. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most vicc ugye? De akkor miert nincs a humor kat.-ban?


Komolyan, gondolj mar bele egy kicsit. Kepesek az anyukakkal megkostoltatni a baby kajat, hogy meggyozodjenek, hogy tutti, hgoy nem folyekony robbanoszer, te meg fel akarsz menni toltenyekkel? Az most mindegy, hogy csak jatek, meg nem igazi, de akkor is.


Nemcsak hogy extra figyelmet kapsz majd a biztonsagi ellenorzesnel, de feltartatjak veled a tomeget es ha kihuznak a sorbol, akkor kulon szobaba kisernek, a tomeg meg majd erdeklodve nezi, hogy mi ujsag, de raadasul feleslegesen feszited az ott dolgozok idegeit, kell az neked?


Ha nem tudsz nelkule utazni, akkor tedd a borondbe.

2013. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként kerek-perec le van írva, hogy fegyvert, lőszert vagy annak látszó tárgyakat sem szabad felvinni.
2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, még sose utaztam repcsin xD én meg magyarázkodhatok ha viszem :D báár egy haver is vett ilyen ővet kint de mondta h alig akarták felengedni vele...
2013. jún. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!