Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyha Görögországba utazom...

Hogyha Görögországba utazom busszal Bosznia-Hercegovinán keresztül akkor szükséges-e az útlevél?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég a személyi. Hová mész pontosan? Kissé fura, hogy keresztül megy rajta a busz.
2013. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak erősen tervbe van hogy párommal megyek Görögországba azon belül pontosan most így nem tudom hogy hová szeptember végén busszal. Egy IKAROSZ nevű katalógust néztünk a napokban. Utána néztem és uniós állam azt hiszem mindkettő,de párom anyukája azt mondja mindenképpen kell útlevél Bosznia Hercegovina miatt. De ha mindkettő uniós állam akkor nem igazán értem miért kell útlevél. Állítólag akkor nem kéne ha repülővel mennénk.
2013. jún. 12. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Bosznia nem EU tag, de van Magyaro. és Bosznia között államközi egyezmény, így elég a személyi


De nekem is furcsa, hogy Bosznián át megy a busz, Szerbián és Macedónián át szoktak menni Görögországba a buszok. Boszniát nem értem, hogy eshet útba...

2013. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak annyit tudok hogy elvileg Szerbián és Bosznián át megy a busz. És Szerbiánál azt tudom hogy elég a személyi. Viszont ha úgy lesz ahogyan mondtad hogy Macedónián keresztül megy akkor oda sem kell útlevél?
2013. jún. 12. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Bosznia és Szerbia még nem elég, hogy eljuss Görögországba. Még ha kerülővel megy a busz, akkor is vagy Albánián keresztül kellene mennie, amit kétlek, vagy Macedónián keresztül (vagy még Bulgárián keresztül ami szintén macerás lenne...) Mivel majd végig autópálya-autóút megy Görögországba Szerbia-Macedónia vonalon, inkább ezt használják buszos túrákra, és akkor elég személyi
2013. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként utazási iroda által megyünk majd.
2013. jún. 13. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
De mért tenne egy akkora kerülőt? Bosznia és Görögország nem határos egymással, teljesen másfelé van a két ország.
2013. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá az utazási irodánál a pontos útvonalra, mert szerintem is Szerbia-Macedónia lesz az útvonal


Bosznia csak akkor eshet útba, ha körutazással kombinált az út, nem az egyszerű görögországi buszos nyaralóprogram


Macedóniába is elég a személyi, néhány éve velük is született államközi egyezmény a személyivel történő utazásról

2013. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!