Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországban fakultatív...

Görögországban fakultatív programnak melyiket választanátok? A Skiathost vagy a Meteorákat? Kinek milyen élménye van ezekről? Mit tudnátok mesélni ezekről?

Figyelt kérdés
Minden és többféle válasz érdekel. :) Meséljétek el kérlek hogy mit érdemes tudni,illetve hogy milyen ruházatban érdemes oda menni?! A Meteorákról pl azt olvastam hogy a Kolostorba a nők szoknyába mehetnek csak be a férfiak pedig hosszú nadrágba. Ez tényleg így van? Ott adnak ilyen szoknyát vagy már úgy kell menni? Ez miért fontos? Vallási szokás talán?
2013. júl. 17. 08:52
1 2
 1/20 SzilKa ***** válasza:
100%

Mindkét fakultatív program nagy élmény... Ha teheted, mindkettőre menj el.

A Meteórákban tudnak adni nagy kendőt, de jobb, ha viszel sajátot, mégis ki tudja milyen embereken fordultak meg azok :) templomba sem illik sortban-topban menni, nemhogy egy kolostorba, igen, vallási okokból.

A Meteórák gyönyörű hely, csodás kilátással, egyszer mindenképp látni kell.

Skiathos pedig egy meseszép, hangulatos kis sziget, maga a hajókázás is élmény, jó időben utána strandolni is szoktak a sziget másik felén.

2013. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Meteórákon voltam, szerintem gyönyörű
2013. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 acelsziv ***** válasza:
100%
Mi anno csak a Meteoráknál voltunk. De felejthetetlen élmény volt. És igen. Nők térd alá érő szoknyában, férfiak hosszú nadrágban mehetnek be. Gyönyörű a kilátás és szuper érzés, hogy ott vagy :)És, ha jó az idegenvezetőtök - a mienk kiváló volt - akkor rengeteget mesél az egész hely történelméről. Mi alig várjuk, hogy visszamenjünk oda.
2013. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az egyiket tudjuk választani mert ami valószínű hogy a meteorák lesz,egyrészt mert sokan ajánlják másrészt pedig az 26 euro míg a skiathos 40 euro. :/ Olvastam olyat is a Meteorák fakultatív programról hogy lesz hegymászás is. Ezalatt mit értenek? Térd alá érő szoknyát meg gondolom ott nem adnak,teszem azt én rövid nadrágban megyek oda el vagy hosszú nadrágban,akkor be sem engednek? Az ismerkedő estekről-grill party tudtok valamit mondani? Elvileg azt választjuk második programnak mert csak egy drágábbra és egy olcsóbbra tudunk menni. Meg állítólag érdemes egy ilyenre is elmenni.
2013. júl. 17. 11:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha történelmi látnivalók érdekelnek, akkor egyértelműen Meteorák.

Rövid nadrágban nagy valószínűséggel be sem engednek, javaslom egy könnyű vászon hosszúnadrág viseletét férfiaknak, nőnek még az sem elég.. hosszú szoknya kell. (elvileg lehet bérelni a bejáratnál..)

2013. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 acelsziv ***** válasza:
100%
A hegymászás azt jelenti, hogy lépcsőkön kell felmenni a Nagy Meteora kolostorba. Elfelejtettem írni, hogy nőknél a vállat eltakaró ruha is kell. Vagy kendő.
2013. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lényegében mivel se hosszú szoknyám se kendőm nincsen,bérelni pedig lehet elvileg mindkettőt ott,de kitudja hogy milyen embereken volt rajta azelőtt meg hogy mennyi a bérlése,ezért jobb ha megveszem magamnak a boltban? Szóval a hegymászás az lépcsőzést jelent végül is. Köszönöm. :)
2013. júl. 17. 12:13
 8/20 acelsziv ***** válasza:
100%

Ezen nagyon ne problémázz.

[url= [link]

A párom ebben a ruhában van a Nagy Meteora udvarán. Simán beengedték.

2013. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 acelsziv ***** válasza:
100%

Nyavaja van ezzel a linkkel:

[link]

Talán így.

2013. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállat takarja, szoknya hosszát meg centivel mérik. Nagyjából térdig ér, akkor mehet... azért forrónacival ne próbálkozz
2013. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!