Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani Horvátország...

Tudnátok ajánlani Horvátország-i helyszíneket, nyaralást (tengerparton)?

Figyelt kérdés

Ahol jól éreztétek magatokat, szép volt a tengerpart, és normálisak a körülmények? :D

Szeretnénk elmenni nyaralni szeptember elején, de soha nem jártunk még Horvátországban...ezért kérdezek úticélpontokat :)


2013. júl. 18. 08:44
 1/7 anonim válasza:

Mi Porec-ban voltunk,nekünk nagyon tetszett.

Szép tengerpart, hatalmas sétáló utca ahol lehet vásárolgatni, fagyizni, enni :)

2013. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, van valakinek tapasztalata Split-ről?

Lehet oda kellene menni: strand, óváros, hegyek, szigetek komppal elérhetőek, pezsgő kikötőváros :D


Vélemény,tapasztalat?

2013. júl. 18. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de most idén készülünk Splitbe, eddig mindenki azt mondta, hogy szép és jó :)
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem tudnál esetleg olcsó szállást ajánlani 5 éjszakára, két főre (párommal :) ) ? Mert én csak 105 ezerért találtam nagyjából...ennél olcsóbb nincs? :D
2013. júl. 18. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Split gyönyörű!

Óváros, tengerpart promenád, Nini Gergely püspök szobrának nagylábújja, Bacvice és Kastelet beach, Marjan hegy, Ivan Mestrovic múőzeum stb....

Továbbá kirándulások komppal vagy katamaránnal Brac/Hvar szigetre fantasztikusak.

Tehát jó várost választottál nyaralásod helyszínéül!

2013. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráadásul arrafelé még októberben is lehet fürdeni és kirándulni.

(Októberben tudok olcsó szállást, ha érdekel.)

2013. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nekünk sincsen szállásunk, én olyan 10-15000 Ft/éj/2 főtől láttam az árakat nagyjából. Booking.com - on keresek, ha feliratkozol hírlevélre, küldenek féláras ajánlatokat is.
2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!