Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás hideg, havas helyre?

Nyaralás hideg, havas helyre?

Figyelt kérdés
Olyan tippeket szeretnék, ahol augusztusban hó és hideg van, valamilyen jó sportolási, túra lehetőségekkel, vagy látnivalókkal. És ha lehet emberi áron.
2013. júl. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Svalbard szigetek, jegesmedve-medvevadászat.
2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Spitzbergákon nincs sok hó augusztusban. Hideg igen, de hó nem. Azért nyáron ott is elolvad a hó nagy része és augusztusban még nem kezd el esni a hó.

Plusz a Spitzbergák és az emberi ár az nagyon messze van egymástól pl. egy sima gyalogtúra is 60-70 Eurotól kezdődik. De tény így is olcsobb, mint elutazni mondjuk Dél-Amerikáka déli részére a hegyekbe..

2013. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly pont augusztusban voltam, bár csak 1 napra a Titlis-en, gleccserparkban: 3000m magasban, nagyon jó szórakozás volt, és teljesen olyan hangulata volt, mintha tél lenne. Látnivalók és túralehetőségek vannak a környéken... szállás valószinűleg a csúcson nincs, csak lejjebb (Engelberg-ben).


Most augusztus elején Izland az uticél, kb 1 hétre. Még nem voltam, de ott is számitok egyes helyeken hóra. (Sajnos az eredetileg ott tervezett túrám elmarad, de léteznek lehetőségek.)

2013. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!