Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell-e valamire figyelni...

Kell-e valamire figyelni Törökországban?

Figyelt kérdés
úgy értem valahol olvastam, hogy megbüntettek egy fiatal párt mert csókolóztak, mondjuk ez tuti nem Törökben, de hasonlókra gondolok.
2013. júl. 30. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont annyira, amennyire itthon. ikketve, ha mecsetbe mész, cipő le a bejáratnál, nőknek térd alatti nadrág, vagy szoknya, vállakat takaró, ( rövidujjú ) póló, kendő a fejre.

Egyébként teljesen normális, európai berendezkedésű ország.

2013. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, talán még annyit mondanék hogy a kedves magyarul beszélő árusoknak ne dőlj be :D Amúgy nagyon kedvesek a túristákkal, segítőkészek. Én isztanbuban voltam, gyönyörű hely és nagy élmény volt. Ha tervezel utazást törökországba, szerintem oda menj. Van egy gyönyörű földalatti víztározó, múzeumok, szép templomok, a bazár. Vannak önkéntes diákok akik segítenek a tájékozódásban (főleg tömegközlekedés közelében). 13/L
2013. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!