Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs, Museum Pass? Ez most...

Párizs, Museum Pass? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy oldalt, de nem igazán akarom elhinni, hogy ez így van...


[link]


Tényleg úgy van, hogy a felsorolt múzeumokba INGYEN bemehetsz?? Megnéztem külön-külön a belépőjegy árakat és átlagban 10 euró körül vannak. Akkor ez így baromira megéri.


Használt már ilyet valamelyikőtök?


Köszi.


2013. aug. 6. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, komoly! már akkor is megéri ha csak napi 1 nevezetességet nézel meg! de ez így van minden nagyobb városban is, mint London, New York. Van egy ilyen bérlet, mellyel ingyen bemehetsz.
2013. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ingyen...13 ezer forintért, és 2 napon keresztül járhatod vele a felsoroltakat. Tehát ha 10 euro egy belépő, akkor 2 nap alatt ha eredetileg is 5 múzeum megtekintését tervezted, akkor már megéri.
2013. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 a napi egy megnézésénél nem tudom, hogy hogyan jött ki nálad az, hogy megéri :D magyarázd már el :)
2013. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja igen persze, hogy nem ingyen, 13e Ft-ba kerül a 2 napos kártya. A második válaszoló sem számolt jól. A 13e HUF nagyjából 45 EUR, tehát már akkor megéri, ha 5 helyre mész be vele.


Ezzel gondolom a tömegközlekedést nem lehe használni, igaz?

2013. aug. 8. 13:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánaot kérek a második válaszolótól, félreértettem, amit írtál. Úgy értettem, hogy napi 5 múzeumnál éri meg.
2013. aug. 8. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
nem.. napi 2 és fél múzeumnál éri meg.. (nálam). Két np alatt kell 5-öt megnézz ahhoz, hogy jól jöjj ki belőle.
2013. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!