Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kb. fél évre utazok ki...

Ha kb. fél évre utazok ki Londonba, és szeretnék kivinni magammal ennyi időre elegendő fogamzásgátló tablettát, akkor azt megtehetem?

Figyelt kérdés

Ha nem is a kézipoggyászba tenném, hanem abba amit feladok ? Csak mert emiatt nem szeretném abbahagyni, hazautazni meg nem tudok 3 hónaponta.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2009. nov. 2. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
jah hozzáteszem, hogy repülővel megyek :)
2009. nov. 2. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted.Ha egy dobozban 3 levél van akkor csak 2 dobozzal vinnél ki.Tedd a nagy bőröndbe a ruhák közé...Senki nem fogja elvenni...
2009. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :) Most nagyon megkönnyebbültem :) Köszi :)
2009. nov. 2. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kiviheted, de Angliaban is van am fogamzasgatlo tabletta! Ha kijossz, ugyis el kell hogy menjel a haziorvshoz, be kell hogy jelentkezzel majd. Ez ingyenes kint, majd az ismeroseid segitenek.

Kint Angliaban az osszes fogamzasgatlo tabletta INGYENES mindenkinek, mindenfele korosztalynak, igy neked is az lesz!

Nem kell, hogy 3 havonta hazautazz Magyarorszagra, senki se utazik haza. Ha kijossz megmutatod a dokinak kint, hogy mit szedsz, es vagy azt, vagy olyat de esetleg mas nevvel adni fog, no para! Itt is 3 honapra adjak, megmerik a vernyomast, es a lenyeg, hogy INGYENES!:)))

2009. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ezzel nagyon megleptél, de nem tagadom örülök neki, hogy ott ingyenes az ilyen dolog :P Nagyon szépen köszönöm a részletes válaszokat, nagyon rendesek vagytok! De nagyon jó híreket kapok a válaszokból :) Sejtettem, hogy kint is van fogamzásgátló :P csak nem tudtam, hogy ott hogy mennek ezen a téren a dolgok :) De most már hála nektek igen :)
2009. nov. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!