Kezdőoldal » Utazás » Európa » Madridban mennyire hosszadalma...

Crv kérdése:

Madridban mennyire hosszadalmas kijutni 1 poggyásszal az 1-es terminálon?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki Ryanairral vagy Wizz airrel repült Madridba!Fontos lenne nagyon hogy ha nagy is a tömeg akkor durván mennyi időbe telik az egész hogy a metróig eljussunk.40 perc alatt meg lehet oldani vagy 30??
2013. okt. 1. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A metró kb 20 perc sétára van az 1-es termináltól. Persze ha sietsz, akkor ez kevesebb. Az nehezebben kiszámítható, hogy a csomagod mikorra ér fel, ebben nagyobb szórás lehet. Számolj az egészre rá kb. 5 percet, mire megveszed a jegyedet az automatánál.


De az egész kérdésed azért nehezen értelmezhető, mert ezek a repülők tudnak korábban is érkezni 20 perccel, de meg is szoktak csúszni rendesen, főleg az esti járatok.

2013. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolótól kérdezem: nincs valami ingyenes transzfer a terminálok között? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy ilyen automata kis vonat jár...
2013. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha feladott csomagod is van akkor én kizártnak tartom, hogy 30-40 perc alatt megoldjad. Feltéve, hogy menetrend szerint pontosan érkezik a gép. Ha netán előbb érkezne akkor van esély, de ha később vagy pontosan akkor szinte semmi.
2013. okt. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ingyenes transzfer, de ez T1-T2-T3-at köti össze T4-gyel. Emlékeim szerint ez megáll mindhárom régebbi terminálnál, és úgy megy át T4-re, ezt is használhatod, bár amíg kimész, megkeresed, jön a busz, elég sokat tudsz odabenn is haladni.

A vonat T4/1 és T4/2 között jár.

2013. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi mindenkinek.Egyábként a Terminál 1 előtt közvetlen nem lehet taxiba szállni???Ahhoz is sétálni kell??:S
2013. okt. 2. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Madridban elek, es gyakran utazom wizz-zel es ryanairral. Az 1-es terminalrol gyalog lehet menni a metroig, nem kell kimenni a repterrol az utcara. Ahogy felveszed a poggyaszt, ott van szinte egybol a mozgolepcso, azon felmesz, es onnan kb 10-15 perc gyalog. A tobbi transzferes valaszt nem ertem, semmi transzfer nem kell.
2013. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!