Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kulfoldon elok! Melyik orszagb...

Kulfoldon elok! Melyik orszagban vagytok, mennyi ideje es milyen? En gr.

Figyelt kérdés
szeretnem tudni ki hol van es hogy erzi magat ott.egyedul vagy csaladostol.
2013. okt. 9. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-Londonban vagyunk a párommal 2 éve és nekünk csalódás. Jövő év elején irány vissza Bécsbe.
2013. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cao Laura válasza:
Magyarorszag,csaladostul,en itt szulettem》a szuleim viszont 12 evvel ezelott jottek at:D
2013. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Oxfordban élünk családostul 7 éve. Mi elvagyunk.. Bár néha álmodozunk más helyekről.
2013. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vancouver, Kanada, kicsit több mint öt éve, egyedül, csodálatos.
2013. okt. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
koszonom,a valaszokat.en gorogoraszagban elek,igaz sokszor van honvagyam,meg az itteni jelenigi helyzet sz@r,de nem birnak vegleg hazakoltozni.6 eve vagyok.
2013. okt. 10. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Haverom is gorogben elt 6 vagy 7 evet, aztan koltozott haza MO-ra. Te mikor kimentel beszelted a nyelvet? Mit lehet ott kezdeni ilyen nehez idoszakban amikor a gorogoknek sincs munkajuk?
2013. okt. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Finnországban élek 7 éve, nem rossz, szeretnék itt maradni, de azért néha hiányzik valami normális éghajlatú ország.
2013. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Spanyolország, egy éve, családdal és szuper.

Most érzem úgy, hogy innen nem akarok elmenni.

2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Franciaorszag, negy eve, ket eve csaladdal, lehetne jobb is, de otthon egy fizetesbol eselytelen lenne megelni.
2013. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem beszeltem a nyelvet de akkor meg sokkal konnyebb volt minden.es hat lassan mar korbeutaztam fel gorogorszagot.itt egy evet,ott kettot,mashol honapokat voltam.a nyelv amilyen neheznek tuno,olyan konnyu.foleg az alapszint.harom honap itt let utan senki sem akarta elhinni hogy meg csak ennyi ideje voltam itt,sot vannak olyan turista varosok,ahol szinte csak magyarokkal leet beszelni.4 ev utan megcsinaltam a jogositvanyomat is itt.

na azt meg mindig nem hiszem el magamnak se hogy egyre sikerult.

2013. nov. 13. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!