Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes utazni nyáron...

Hova érdemes utazni nyáron Spanyolországban illetve Olaszországban? Olyan helyekre gondolok ahol gyönyörű a tengerpart sok látnivaló van a közelben illetve kedvez a fiataloknak szórakozás terén, éjszakai bárok, discók, szóval nyüzsög az élet.

Figyelt kérdés
Leírhatnátok tapasztalataitokat a két országgal kapcsolatban .

2013. okt. 22. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolországban pl. Malaga, Marbella.

Nyáron van közvetlen wizz járat Budapestről.

2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom jártál-e Törökországban, de pl. az ottani élethez, emberekhez képest milyen Spanyol? :) Köszönöm egyébként a választ. Akinek van tapasztalata ill. ajánlata megköszönném a továbbiakban is ha megosztaná Velem :)
2013. okt. 22. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem...

Konkrét tapasztalatom csak Spanyolországgal van, az is csal délen mivel itt élek, Madridban is csak egyszer voltam egy hétig.

Itt nyáron pl. Marbella nagyon nyüzsgő, este a parti sétányon nagyon jó a hangulat, a környéken van látnivaló is és sok a szórakozási lehetőség.

2013. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott élsz? De jóó :) És egyébként milyenek az ottani emberek?
2013. okt. 23. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvesek, sokkal türelmesebbek mint otthon.

Otthon pl. vezetni sem volt kedvem, itt legalább udvariasabbak. Bár nem mondom, hogy sosem akasztanak ki, pl. amikor a járdán nagy lelkesen dumálnak, de egy lépést nem mennének odébb, vagy amikor a pénztáros a cuccaim lehúzása közben nekiállt babázni, mert megjött az ismerőse a picivel.. ugyanezért otthon a teszkó pénztárosát már meglincselték volna. :-)

Itt meg a sor mögöttem nyugodtan végigvárta, ahogy a pénztáros atyalapatyalzik a gyereknek.

2013. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haha, hát ez jó :) Igen egyik ismerősöm mondta, hogy a spanyolok a világ egyik legnyugisabb emberei. Ők aztán nem idegeskednek semmin sem :)
2013. okt. 25. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Lloret de Marban voltunk igaz már 15 éve. Fantasztikus hely, szivesen mennék még oda. Barcelona kihagyhatatlan. Igazi nyüzsgő fiataloknak való hely. Akkor az árak olyanok voltak mint MO-n. Most persze nem tudom.

Mi Olaszban Nápoly mellett voltunk. Háát! Mit mondjak. Mellé nem állhat Spanyolnak. Maga az üdülőterület gyönyörű volt, de kint! Szemét, szemét, omladozó viskók. Az emberek is bunkók voltak. De lehet csak mi fogtuk ki ezt a helyet.

2014. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!