Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába milyen iskolába...

Angliába milyen iskolába tudok járni 17 évesen?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó hogy néhány napon belül kiutazunk Angliába és ott kezdünk új életet. Én 17 évesen milyen iskolába tudok járni ahol velem nagyjából egykorúak vannak? Magyarországon 2 évet tanultam középiskolában (4 éves) és semmiképp nem szeretném abbahagyni, később szeretnék diplomázni is. Milyen lehetőségeim vannak? Egyébként (nem tudom fontos-e) informatikusnak szeretnék tanulni.


Minden hasznos választ adónak megy a zöld kéz!



2013. nov. 26. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel már benne vagy a korban (itt kint 16 év a tankötelesség) így a legjobb megoldás lenne a lakóhelyeden található nemzetközi college. Minden külföldi diák college-ba megy tanulni. Ott a nyelvtudásának megfelelően kerül olyan csoportba, ahol az osztálytársai is hasonló nyelvtudással rendelkeznek (mielőtt a college diákja lennél, tesztet kell írnod)

A nyelvtudásodtól függ hogy egy osztállyal lejjebb kezdesz vagy sem. Később lehet tovább tanulni, akár informatikusnak is, sőt lehet érettségizni.


Mint írtam 16 év a tankötelesség, és itt kint is szeptembertől kezdődik az iskola. Egy kicsit elkéstetek a suliváltással, lehet emiatt nehezebb lesz a beiratkozás.

2013. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Zöld kéz ment!

2013. nov. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!