Kezdőoldal » Utazás » Európa » Benne lenne valaki egy gigászi...

Benne lenne valaki egy gigászi kerékpártúrában?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, már jó ideje gondolkozom azon, hogy csinálok egy hatalmas kerékpártúrát, oly módon, hogy egy sátorral, a szükséges papírokkal meg némi készpénzzel biciklire pattanok és útnak indulok amerre kedvem tartja, akár le a tengerpartra, akár északra Németországba, Csehországba, vagy még tovább. Lehet hogy nagyon éretlennek találtok emiatt a gondolkodásmód miatt, hogy csak úgy nekieredni a nagyvilágnak minden különösebb úti cél nélkül, de szerintem egy életre szóló élmény lenne. Van itt esetleg olyan ember (akár lány, akár fiú) aki benne lenne egy ilyen kirándulásban?

2013. dec. 15. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel 16 éves vagy így nem hiszem, hogy sokan fognak jelentkezni erre.

Mellékesen mennyit volt a legnagyobb táv amit 1 nap alatt megtettél? és azért +50kg felszereléssel bringázni rohadt fárasztó ám!

2013. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
55 kilométer. amúgy nem most gondoltam, csupán egy elképzelés, csak ha van rá jelentkező, akkor időben el tudjunk kezdeni készülni rá :D
2013. dec. 15. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább szedj össze pénzt, csináld meg a jogsit és vegyél egy motort, azzal jobban jársz. Negyon fárasztó tud lenni egy ilyen út még motorral is, de szerintem jobb, mint ennyit bringázni. Motorral még csatlakoznék én is. :)
2013. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az is jó lenne, de apám tuti nem engedné. egyrészt pénzpazarlás a motor, másrészt veszélyes. én személy szerint benne lennék, de hát...
2013. dec. 15. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:

55km nem sok

unalmas napjaimon megyek annyit

mire eljutsz 1 másik országba az kapásbol 1hét tekerés lenne.

jó kondi kell ilyenhez meg sok pénz és jó angol tudás a tervezésröl nem is beszélve

2013. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
angol tudás az megvan :D mondom, ez egyelőre csak egy elképzelés, hátha akad rá jelentkező
2013. dec. 15. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
én benne lennék ilyenbe de cuccot cipelni nincs kedvem se helyem, nincs rá pénzem se plussz nem tudom lenne rá idöm munka mellett
2013. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam olyat 4 egyetemista társammal,mostmár lassan 10 évvel ezelőtt, hogy pénzzel, kajával jól "feltankolva" nekivágtunk Szombathelyről, és stoppal(hogy az út ingyen legyen, de persze, mondom,volt nálunk bőven pénz biztonsági tartalékképp,meg azért néha egy-egy pizzára, spagettire, erre-arra) 5-en(én+ még négy ember), felsőfokú olasztudással nekivágtunk egy hatalmas útnak Szombathelyről Szicíliába. Az egész ottlét stoppal,meg barterezett fuvarokkal 2 hónapig tartott... feledhetetlen...
2013. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam már az is nagy szó ha pest megyét elhagyom...

de klassz lehetett

2013. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene ez az ötlet! :D

20/L

2013. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!