Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egész nyárra kimehetnék az...

Egész nyárra kimehetnék az Angliában élő rokonomhoz. Csak a repülőjegyet kellene kifizetni. Ti bevállalnátok? A nyelvtudásom mennyire fejlődne? B1-B2-es szintek között állok. Mit csinálnátok kint, ha a rokon egész nap dolgozik?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen ne gondolkodj, menj egyértelműen.
2013. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána, mennyi ingyenes vagy nagyon olcsó múzeum, program van kint! Lenne mit csinálnod egész nap. A nyelvtudásod nem fejlődne, mert kint sok a külföldi, akik törik az angolt. Viszont szoktak szervezni ingyen nyelvtanfolyamokat is, főleg nyáron.
2013. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes élni a lehetőséggel.
2013. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy bevállalnám, szerintem hülye aki nem.
2013. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nyelvtudásom mennyire fejlődne? B1-B2-es szintek között állok. Mit csinálnátok kint, ha a rokon egész nap dolgozik?
2013. dec. 26. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ezen a szinten vagyok kb. jövő nyáron megyek ki ismerősökhöz akik nem velem fognak foglalkozni szóval valahogy majd megoldom bár én alapjából ilyen bevállalós csajszi vagyok és most nem kell rosszra gondolni :) na szóval szerintem menj...előre nem tudhatja senki hogy mennyire fog fejlődni a nyelvtudásod én fix B2-öt akarok vagy ha azt sikerül előtte leraknom akkor ráhajtok a felsőfokra... Mit csinálok, ha a rokon egész nap dolgozik? ez most komoly? soroljam? elmész vásárolgatni, kávézókba jársz, nevezetességeket nézel, parkokba mész, ismerkedsz, lehet hogy külföldi barátokra is teszel szert, tudod milyen muris ha olyan országba mászkálhatsz egyedül ahol még nem éltél az a szabadság szuper najó egy kicsit elkalandoztam de remélem azért hasznos volt a válaszom :))) tudod Aki mer, az nyer!!!
2013. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam már ott ahova mennék. Minden nap kimentem sétálni egyedül. Tök jó érzés volt. :)
2013. dec. 29. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok na akkor vágj bele ;)
2013. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!