Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tud nekem ajánlani valaki egy...

Tud nekem ajánlani valaki egy "normális" közvetítőt, akivel volt kapcsolata és nem verte át? Esetleg aki előre nem akarja elszedni a pénzt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megírnád, hogy milyen közvetítőről van szó. Házasság, biztosítás, munka.....
2009. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy munka közvetítő?
2009. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%
Utazás rovatba írta, de Utazás közvetítő??? Talán akkor már inkább válassz utazási irodát.
2009. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Vagy Európa közvetítő?
2009. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túszdrámánál a közvetítőre gondolsz, aki tárgyal a terroristákkal? Biztos akarsz benne lenni, hogy meglesz a helikopter?
2009. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Rákóczy téren van egy "Kokszos" becenevű arc, ő a legjobb, bármit megszerez, és nem szokta előre kérni a pénzt.
2009. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az előző kérdésemben szállás után érdeklődtem Angliában és a válaszoló azt írta, hogy a munkaközvetítő is tud, ill. szokott szállást is szerezni. Erre szólt a kérdésem, hogy tud-e valaki megbízható közvetítőt, akivel már volt kapcsolata, ill. intézett munkát.
2009. dec. 9. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Akkor én válaszolók a kérdésedre.NINCS MEGBÍZHATÓ MUNKAKÖZVETÍTŐ,sem megbízható szállásközvetítő se.A legtöbb(vagyis szinte mindegyik) úgyis lehúz nem kevés pénzzel..A szállások ritka esetben megfelelnek annak amit ígérnek,de legtöbbször itt sem azt kapod amit kértél..

Egyébként én írtam egy kérdésre,hogy néha vannak olyan szállodák ahol biztosítanak szállást is,de ez a szállodától függ..

Egy kérdés! Tudsz angolul beszélni,és érted mit mondanak??

Ha igen,akkor ne ügynökségen keresztül gyere ki,hanem egyénileg..Akkor biztos lehetsz abban,hogy senki nem vág át,és abból a pénzből amivel lehúznának minimum 2 hét szállást tudsz fizetni..A szállást is érdemes kint elintézni,mert legalább olyan szobát,szállást kapsz amit te keresel meg,és ha kifizetted a depositot már meg is van a szállásod!Vannak magyarok több helyen Angliában akik biztos tudnak segíteni,hogy itt kint melyik ügynökséghez menj...Vannak olyan magyarok akik kiadnak szobát is..(én is adtam ki szobát)vannak olyan magyarok akik meg tudják mondani,hogy milyen papírok kellenek,hogy tudj melót keresni,és melyik ügynökségbe érdemes menni..De ehhez kell ANGOL NYELVTUDÁS!

Ha nem tudsz angolul,akkor menj bármelyik magyar ügynökséghez,és reménykedj,hogy nem csapnak be,és nem lépnek le a pénzeddel!!

Sok szerencsét

2009. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen beszélek angolul, csak egy kicsit bizonytalan voltam, hogy egyénileg nekivágjak-e. De azt hiszem ezt fogom tenni.
2009. dec. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!