Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utat választanátok?

Melyik utat választanátok?

Figyelt kérdés

Két ötletünk van a nyárra.


Az egyik, hogy autóval elmegyünk Olaszországba a tengerpartra olyan apartmanba ahol medence is van. Egész nap fürdünk a tengerbe vagy medencébe, esténként sétálunk, pizzázunk ilyenek, szóval teljesen passzív nyaralás sok pihenéssel. Max. egy nap elmegyünk Velencébe várost nézni.


A másik ötletünk, hogy Athénba megyünk repülővel. 3 nap várost nézünk, majd áthajózunk 3-4 napra Aeginára a tengerpartra. Megnézzük a szigetet, persze sokat strandolnánk itt is.


Mindkettő tetszene. Athénban az a vonzóbb, hogy én ott éltem és szeretném megmutatni a férjemnek. Viszont mire mennénk nyaralni már valószínűleg nagyobb pocakom lesz és lehet nem esne jól a sok séta a nagy melegben.


2014. febr. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok strandolás a 3 napos városnéző útba nem igen fér bele. 3 nap az nagyon kevés. Nincs is olyan nyaralás fílingje, mert pikk pakk elreppen. Én egy egy hetes parton fekvést választanám és még abba is belefér pár nap városnézés.
2014. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél. 3 nap városnézés Athénban, majd utána 3-4 nap strandolás Aeginán. Aeginán ami van látnivaló az nagyon maximum fél nap, de talán annyi se.
2014. febr. 17. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Athénba mennék, mert érdekesebb, annak aki még nem volt ott, mint csak a tengerparton "dögleni". (na meg mert nem szeretek hosszu utra menni autoval, bár ez lehet azért van, mert sokszor autoval megyek haza és az oda-vissza 3000km, de aki nem vezet évente olyan sokat, annak lehet az is élmény)
2014. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Athént választanám. Azért mert engem érdekel a görög kúltúra és amúgy is szeretek várost nézni.
2014. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Athén! Én 25 hetesen voltam Rómában, nagyon jól bírtam a strapát meg az augusztusi meleget is. Ha amúgy is ismered a város, nem kell annyit rohangálnod, mint az átlag turistának, jobban ki tudod találni, hogy miket akarsz megmutatni meg újra látni.
2014. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eldőlt Görögországba megyünk. Tegnap nézelődtem a neten és nagyon jó áron találtam egy szuper szállodát Aeginán nagyon jó utolsó áron, úgyhogy lefoglaltam.
2014. febr. 19. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!