Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szebb hely? Görögország...

Melyik szebb hely? Görögország vagy Törökország? Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Görögországban Korfu lenne az úticél, Törökországban pedig Side. Aki járt már ezeken a helyeken tudna véleményt írni?

Görögország- két 3* és egy 4* hotel van kinézve, félpanziós ellátással. Paleokastritsa-ban, Ipsos-ban és Perama-ban helyezkednek el.

Törökország- 5* hotel, all inclusive ellátással.


2014. febr. 19. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Görögország szebb is, jobb is.
2014. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 eve zsinorban Torokorszagot valasztjuk. Soha nem fogtunk ki rossz, esos idot, mindig sut a nap es rettenetesen meleg van . A mult evben voltunk Sideben, ha igazan jo hotelt valasztasz, akkor nem fogsz melle. Az emberek kedvesek, altalaban nemetul es angolul is beszelnek, az arusok meg egy 'Jo estet ! " is kiboktek csak azert, hogy kedveskedjenek. Amikor megtudjak, hogy 'madjar' vagy egybol jonnek Attilaval es stb :)) Nekunk nagyon tetszett a vendegszeretetuk, pedig mar voltunk Olaszo., Horvato. es a Fekete-tengeren is . A tenger nagyon szep, tiszta; mindenutt tisztasag van, imadjak a gyerekeket es stb .

Az egyetlen zavaro tenyezo az a rengeteg orosz turista: neveletlenek es zajosak. Belekben volt beloluk a legtobb, viszont Sideben kb 7 magyar csaladdal talalkoztunk a hotelben, ami igazan jo arany .

Bocsi, hogy hosszura sikeredett.

2014. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Én mindkét helyen voltam, nem tudnék választani.
2014. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is voltam mindkét helyen, mindkettő szép, Korfu talán szebb, változatosabb a tengerpart, törökbe olyan egyforma a tengerpart es többnyire kopár, sík terület. De az általad említett szállások alapján Törökországot választanám az all inclusive miatt, mert ki sem kell tenni a labatokat a szállodából minden szórakozási lehetőség meg lesz es kajából is nagyobb a választék, mint egy félpanziónal. Persze kirándulni ott is lehet, na es shoppingolni a török bazárokban. Szóval szerintem Törökország.
2014. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Törökországban Lara-ban jártam, 5* szállodában, nekem nagyon tetszett. Szebb mint Korfu. Egy görög 3* szálloda össze sem hasonlítható egy török 5*-val.
2014. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:
64%

Voltam mindkét országban, nekem Görögország jobban tetszett, de én elmászkálós-kirándulós tipus vagyok, nem a szálloda partszakaszán belül maradós. Törökország is nagyon szép persze, de sok a kopár és elhanyagolt rész a szállodák területein kívül. Engem az all inclusive nem hoz lázba, inkább fedezek fel eldugott autentikus kajáldákat a kirándulások során.

Kinek mi jön be inkább :) ha teheted, menj el idén az egyikre, jövőre a másikra, mindkét ország szép.

2014. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel földrajzilag néha pár kilométer választja el a két országot egymástól, sok különbséget nem fogsz találni.

Főleg ha a kérdésed az, 3 csillag itt, vagy 4 csillag amott.

Ha nem tervezel kimozdulni a szállodából, akkor tök mindegy hová mégy. Döntsél ár és szolgáltatás alapján.

Ha viszont bakancsot is veszel néha, és szoktál leizzadni egy domb megmászása miatt, akkor szerintem egyértelműen Törökország a nyerő. Igaz ehhez el kell hagynod a tengerpartot, be kell vágnod magadat a hegyek közé, vagy mögé is.

De ehhez el kell felejtened az utazási irodákat, el a félpanziót, csak a bankancs számít.

2014. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző, Korfu és Side között nem pár km van... Nézd meg a térképet.


Én Korfun voltam, gyönyörű hely. Mindenképpen ajánlom! Gyönyörű hosszú tengerpartok vannak (pl. a déli Agios Georgiosban van 2 strand), a főváros gyönyörű, sok a kirándulóhely, nyugodt sziget. Törökországba most tervezek menni, kíváncsi vagyok milyen lesz.

2014. máj. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!