Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiába utaznék!?

Hollandiába utaznék!?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Sajnos csak 15 éves vagyok, de nagyon nagyon szeretnék kiutazni kb egy hétre Hollandiába. Arra gondoltam (bár kicsit valószínűségét látom ennek), hogy nincs e valami "holland tábor" ahova direkt az én korombelieket lehet beíratni? Vagy van valamilyen más megoldás, hogy szülők nélkül menjek? Csak végre szeretnék egy kicsit önállóbb lenni, és egy kicsikét elkülönülni a szülőktől. Meg van ott egy barátom, és vele is szívesen talákoznék.. Nem tudom, annyira élveznék egy ilyen "önálló utozást".. kérlek szépen titeket csak normális válaszokat adjatok, ne olyanokat, hogy ilyen vagyok olyan vagyok, mit képzelek magamról. Köszönöm :)

2014. márc. 11. 16:14
 1/2 anonim válasza:
Ha meg vagy keresztelve akkor nézz utána, hogy a református templomban vannak-e ilyesmik meghirdetve jelképes összegért. A holland embereket nagyon vallásosak és a magyar református egyház jó kapcsolatokat tart fent a hollanddal. Általában vannak ilyen egyházi utazások, akkor elszállásolnak és adnak enni ottani egyházi otthonokban pl. az árvaházban. Templomba kell járni és imádkozni kell, de sok más program is van pl. városnézések, látogatás vidékre stb.
2014. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Huh,ne is mondd,nekem is jó lenne egy ilyen nem átlagos tábor,ráadásul hollandiában *-* Csak az a baj hogy most ilyenekre nincs pénz XD Amúgy énis 15/L vagyok:DD
2014. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!