Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi esélyem lenne Nagy...

Mennyi esélyem lenne Nagy Britanniában vagy Hollandiában munkát találnom a szakmámban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindkét országban vannak problémák, de mivel az angol az én kedvenc nyelvem és elég jól is beszélem...remélem ez nem hangzik nagyképűen. A végzettségem hulladék technológus és egy telepen dolgozok ahol a különböző hulladékokat válogatják szét. Azon gondolkodtam, hogy esetleg kinti cégeknél vajon lenne esélyem (még ha munkásnak is) ha jelentkeznék? Mert ehhez értek igazán és még egyszer szeretnék kicsit kint dolgozni. 29 ffi

2014. márc. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt bárki meg fogja tudni itt neked mondani, de szerintem gyere ki és próbálkozz. Ha jó az angolod, akkor nagy baj nem érhet.
2014. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy szemelyesen gyozodj meg ezekrol a lehetosegekrol, egyik orszag sincs messze - latogass meg ilyen cegeket mind a ket helyen es beszelgess el a dolgozokkal es vezetokkel. Azt is tapasztalni fogod mennyire mas az adott orszagban beszelt koznapi angol, osszehasonlitva azzal amit a nyelvoktatasok altal tudsz megtanulni. Egy irorszagi kocsmaban, new yorki ghettoban vagy egy texasi kis "red neck" faluban az embereket hallgatva nem gondolnad hogy angol nyelvterulten vagy.

A lenyeg hogy mindenre van eselyed, legyel nyitott es ne ragadj le a hulladek technologianal. ha mast ajanlanak fogadd el. Valogatni raersz kesobb.

2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat :)

Igen ezt már több embertől is hallottam, hogy a kinti angol kissé más mint amit itthon tanulunk. Persze, eszem ágában sem lenne válogatni kint meg a munkától nem félek sőt...sokszor már rám kell szólni, hogy hagyjam már abba mert vége a munkaidőnek. Szóval összességében kíváncsi is lennék mennyire állnám meg a helyem külföldön...

2014. márc. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!