Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába szeretnék nyaralni...

Bulgáriába szeretnék nyaralni idén nyáron. Szerintetek melyik utazási irodán keresztül menjek, és miért?

Figyelt kérdés
Utazott már valaki a www.globaltravel.hu-val? Nekem elsőre ez tűnik a legjobb ajánlatnak...

2014. ápr. 16. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

En Varnaban voltam, iroda nelkul. A szalloda (Aranyhomok, Hotel Ambassador) valami 50 euro korul volt talan naponta, booking.com-on foglaltam, utazas vonattal Keletibol oda vissza.


Programokra ha erdekel, a szallodakon keresztul is be lehet fizetni, ahhoz se kell feltetlen iroda.

A varnai allomastol vagy a reptertol ha inkabb repulnel, taxival se draga a szallodaig elmenni, busz meg plane.


Az irodat nem ismerem, de Bulgariat csak ajanlani tudom, olcso hely, nincs az a baksisvaro tolakodas mint az arab orszagokban, es vannak szorakozohelyek, a tengerpart pedig nagyon szep, nekem bejott.

2014. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Mindig jol ereztuk magunkat Bulgariaban, mi is Varnaba vonatoztunk es onnak szarnyashajoval Nessebar-ba mentunk.

Kellemes olcso campingben kozel a tengerparthoz toltottunk heteket. Sosem hasznaltunk utazasi irodat, de toled fugg mennyi penzt szansz a vakaciora.

2014. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem úgy tűnik, nincs annál jobb, mint amikor Te magad szervezed a saját utadat.

Ehhez annyit kell eldöntened, repülővel, busszal vagy vonattal mész-e, illetve hogy melyik szállás a szimpatikus.


NEm is értem, miért merül föl időről időre, hogy melyik a jobb iroda, miközben minden iroda ugyanazokra a wizzair gépekre adja a helyeket el, amiket te magad is meg tudsz venni. Ha kicsit ügyeskedsz, 30 körüól jön ki a repülőjegyed, ha nem, akkor 40 - 50 között.

Vagy megy buszjárat minden nap, ott kicsit olcsóbban jutsz le, de a vonat is elérhető.

SZállást meg napi 5-6000 Ft körül is vesztegetnek a booking.com-on 2 főre!


Miért kellene ehhez iroda? Ilyen meg olyan travel??

2014. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vesd össze azzal is, hogy saját szervezésben mennyire jön ki. Az utazást, szállást mind magad is meg tudod szervezni, le tudod foglalni neten is. A booking.com teljesen korrekt oldal. Utazáshoz a vonat tűrhető árú (elvira.hu), de ha sietsz és többet tudsz rászánni az utazásra, ott a Wizzair is.
2014. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vonattal 21-23 óra és nem kell átszállni, mert közvetlen.

[link]

De te tudod.

2014. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen a linken tényleg van közvetlen járat, de az ár így is a duplája. Ettől független köszönöm szépen a linket, mert hasznos infó volt. Nyomok is erre a válaszra is egy "hasznos" elismerést, hogy honoráljam. Én a máv menetrendbe írtam be a kezdő- és végállomást egy random napra, és akkor dobta ki a 3 átszállást.
2014. ápr. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!