Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül Finnországban...

Mennyibe kerül Finnországban egy havi kondibérlet?

Figyelt kérdés
Aki tud jól finnül, megnézné nekem bármelyik edzőterem oldalán, h milyen áraik vannak? A havi bérlet ára, ill. egy napi jegyért mennyit kérnek?
2014. jún. 9. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet válaszolni rendesen, mert rengeteg féle van és függ melyik városban..

Ráadásul sok akció is van, szóval ha azt mondom 80 Euro per hó, az lehet, hogy holnap már nem is lesz aktuális..

Plusz más ára van diáknak, nyugdíjasnak stb. Van ami pl. csak hétköznap délután 4-ig érvényes van ami csak bizonyos terembe érvényes valamelyik meg az összes lánchoz tartózó terembe. Ezeknek mind más az áruk..

A legolcsobb a város által fentartott termek, azoknál kb. 3 Euro körül van a napijegy. A havi kb. 50, de ebben gyakran benne van az úszoda és a szauna is.

Máshol ritka a napijegy, inkább szerződéses kátyák vannak. Ha egy évre vagy tovább kéred akkor kb. 50 Euro/hó ha csak egy hónapra akkor 80-90 Euro is lehet.

Egyébként ha beírod, hogy kuntosali, hinnasto a googlebe akkor láthatod az árakat, több oldalon kiválasztahatod, hogy angolul mutassa.

2014. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, csak azért kérdeztem, hogy mégis milyen árakra lehet körülbelül számítani. Tehát elmondható egy havi bérlet cca. úgy 20ezer körül van.
2014. jún. 10. 11:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Az általad megadott szó alapján találtam egy termet abban a városban ami érdekel, 4.8 euro/alkalom, 3 hétre (max. 15 nap)napijegyet venni akkor szerintem jobban megéri mint az 50 eurós havijegy. De ha külön kell fizetni ott az uszodáért, akkor gondolom ez az edzőterem ár nem tartalmaz zuhanyozási lehetőséget.
2014. jún. 10. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért nehéz válaszolni. Sok helyen ingyen is van, pl. munkahelyeken. Sportolóknak gyakran van a klubban saját amit használhatnak ingyen. (èn pl. korizok, nálunk van a jégpályán konditerem)

A városi az olcsóbb, de elég gyenge. Infó: [link]

A magán termek között viszont nagyon nagy eltérések lehetnek. Van ahol ingyen lemehetsz kipróbálni van ahol egy alkalom 10 Euro. Van ahol órák is benne vannak az árban van ahol csak a teremhasználat.

Szával nehéz erre válaszolni :)

2014. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!