Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt valaki aki augusztus...

Van itt valaki aki augusztus vége felé költözne ki Nagy-Britanniába?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor fogjunk össze! Sokat tudnánk spórolni pl szállást feleznénk ami a legtöbb pénzt elviszi! Na meg egy jó társaság sem utolsó :)
2014. jún. 23. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ne itt keress! fb csoportokban célszerűbb. meg így idegenekkel összebútorozni egy új országban nem célszerű! ha félsz egyedül, maradj otthon. láttam már egy-két "érdekes" esetet amióta itt élek. teljesen idegennel kijönni veszélyes, szerintem. társaságod meg lesz, ha kijössz, hisz itt is szobabérléssel kezdesz.
2014. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én augusztus 8-án megyek ki Angliába. De nem Londonba, hanem Oxfordba.

De tényleg a facen kéne csoportokban keresni társat ha nem akarsz egyedül menni...

22/N

2014. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:31 vagyok


Kaptam privaz üzenetet:


Dolgozni megyek ki. Egyedül megyek ki, de nem ismeretlen helyre. Unokatesómék élnek kint, és hozzájuk megyek. Van 2 üres szobájuk, így az egyikbe beköltözöm ideiglenesen- amúgy meg tök jó fejek.:) Nagynéném ígérte segít munkaügyben is..

2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó neked hogy van hova menned, én is örülnék ha lenne ilyen lehetőségem de sajnos magamra vagyok utalva :(
2014. jún. 23. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

az ugy jobb is ha magadra vagy utalva, "tökösebb" leszel töle :D

az a nagy dolog, ha ugy mész ki egy idegen országba, hogy nincs ott senkid..és magadnak épitesz fel mindent.

2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is akk tervezem kb. a kimenetelt, Oxfordon én is gondolkodtam, de ha jól tom London után után ott a legdrágábbak a szállások árai ill. más dolgok is.
2014. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!