Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Milánôba menni?

Érdemes Milánôba menni?

Figyelt kérdés
làttam hogy a wizzair kedvezo aron repul. gondoltam ellatogatok

2014. jún. 24. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
divat/vásárlás és kaja/evés szempontjából remek hely
2014. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, bulik szempontjából is nagyon jó, tavaly után idén is megyünk nyáron haverokkal :)
2014. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha mégsem csak a buli miatt mégy érdemes ellátogatni a Dómba, felmenni a tetejére (ez pénzbe kerül), ellátogatni a Leonardo kiállításra (az Utolsó vacsora csak előjegyzéssel látogatható az állagmegóvás miatt, szóval itt foglalni kell...), elmenni a Sant Ambrosio templomba, ami a városvédő szent nevét viseli, sétálni egy nagyot a nagy temetőben (olyan szobrok, síremlékek vannak, hogy na!), beülni a Pizzeria Santorini-ba egy pizza abbondante-ra nagy sörrel. És sorolhatnám.

Ha van kérdés, írj privátban.

2014. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Castello Sforzescot is megnézném.
2014. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ellátogatnék a Como-i tóhoz is.
2014. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mennyi időt akar Milánóban tartózkodni... A Como-i tó kicsit kiesik, és végig nézni mindent (Como, Lecco, aztán a hely, ahol a Csillagok háborújának az esküvői jelenete játszódik...) két-három nap... és ha már a Como-i tó, akkor Bergamo Alta Cittá, Pavia és Certosa di Pavia kolostor is jöhet(ne).


Szerintem autó nélkül viszont jobb végigjárni Milánót. Az is elég sok.

2014. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Castello Sforzesco az össze kiállításával egy nap...
2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösziköszi. jöhetnek még tippek :)
2014. jún. 26. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen érdemes!:) Szerintem nagyon szép és egyben modern város is,az előttem lévők már leirták amiket én is akartam:D Szóval mindenképpen menj el ha teheted!:)
2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!